poniedziałek, 7 stycznia 2013

Skarb Matki - mleczko dla niemowląt i dzieci


Od firmy http://www.kosmeland.pl/ otrzymałam do przetestowania  mleczko dla niemowląt i dzieci Skarb Matki.


Opis producenta: Mleczko Skarb Matki to produkt przeznaczony do oczyszczania i pielęgnacji skóry noworodków, niemowląt, dzieci. Skutecznie oraz delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę twarzy i ciała maluszka. Polecane do codziennego stosowania. Przebadane klinicznie i dermatologicznie .

Do zastosowania od pierwszego dnia życia dziecka .

Stosowanie :po każdej kąpieli i zmianie pieluszek a także jako demakijaż twarzy dla mam

Skład : wyciąg z rumianku, witamina E, d-panthenol.



Moja opinia: Mleczko zawiera 150 ml, zamknięte jest w poręcznym opakowaniu, które dobrze leży w dłoni. Aplikator w postaci małej dziurki w różowej nakrętce, bezpieczne zamykanie, produkt się nie wylewa. Szkoda, że nie ma pompki :) Produkt ma fajny skład (brak parabenów). Jest też przebadany klinicznie i dermatologicznie. Konsystencja typowego białego mleczka, lekko płynna. Po naniesieniu na skórę momentalnie się rozprowadza i wchłania. Przepięknie nawilża skórę. Nie pozostawia uczucia lepkości lub tłustości. Ma przepiękny delikatny zapach, lekko kwiatowy. Nie podrażnia i nie uczula. Świetne w pielęgnacji małego dzieciątka. Jak na mleczko przystało jest to produkt bardzo wydajny. Nie stosowałam go do demakijażu twarzy bo zwyczajnie mi go szkoda dla siebie, wolę przeznaczyć produkt dla dziecka. Bardzo polubiłam ten kosmetyk, Polecam !

piątek, 4 stycznia 2013

MUDSPA błoto wulkaniczne - HIT


Za pośrednictwem strony http://mudspa.pl/ otrzymałam do przetestwania błoto wulkaniczne. Jest to produkt w 100% naturalny, ma szerokie zastosowanie. Możemy je nakładać na biust, całe ciało, twarz, włosy itd. Ja postanowiłam przetestować je na twarzy.


Opis producenta: Błoto z dna jeziora Saki, to kosmetyk unikatowy, skupia w sobie sole mineralne, substancje organiczne, mikroelementy oraz kompleks biologiczny pochodzenia naturalnego, które pozwalają osiągnąć niebywałe efekty leczniczo- kosmetyczne. Łatwo przyswajalne przez organizm (skórę) fizjologicznie czynne minerały, tj. magnez, wapń, sód, potas, siarka i mnóstwo innych pierwiastków, aktywnie wnikają wewnątrz skóry. Wysoce skoncentrowane elektrolity zawarte w błocie uwalniają wodę z głębokich partii skóry transportując ją na powierzchnię, wskutek czego skóra szybko i naturalnie wyrównuje własny poziom pH. Pod wpływem składników zawartych w błocie w organizmie są pobudzane i wzmacniane procesy energetyczne. Aktywizuje się system hormonalny i immunologiczny, poprawia się układ krążenia, następuje detoksykacja i zmniejsza się podatność organizmu na alergie, znakomicie oczyszcza pory, znacząco podwyższa odporność bakteryjną i normalizuje równowagę tłuszczową. To bomba energetyczna o zbawiennym działaniu, stworzona przez naturę w okresie geologicznego kształtowania Ziemi.


Zastosowanie na twarz:
  1. Przygotuj naczynie z rozgrzaną do 70 C wodą,
  2. Umieść w nim ok. 50g błota MudSpa w zamkniętym naczyniu i nagrzej do temp. 38-40 ̊C (ok. 20 min),
  3. Na oczyszczoną skórę nanieś równomiernie wymieszane błoto,
  4. Po 20 min. umyj twarz ciepłą wodą,
  5. Zastosuj krem do cery wrażliwej,
  6. Na miejsca zapalne można powtórnie punktowo nałożyć warstwę błota i pozostawić na noc.
Zaleca się:
- założenie rękawiczek przed nałożeniem błota z uwagi na właściwości barwiące,
- wykonywanie zabiegu 1-2 razy w tygodniu,
- powtarzanie serii 10-12 zabiegów z przerwą minimum 20 dni.


Moja opinia: Błoto ma zgniłozielono- czarny kolor, jest dość gęste. Próbowałam je początkowo podgrzać w mikrofali ale nie polecam :) w moim przypadku sprawdziło się dolanie do niego gorącej wody. Nie chciałam go nagrzewać w garnku gdyż na twarz potrzeba naprawdę minimalną ilość wielkości paznokcia  u kciuka ;P. Produkt ma charakterystyczny zapach przypominający jezioro, wodorosty itd. Po wymieszaniu z wodą i nałożeniu na twarz jest czarne, po wyschnięciu zmienia kolor na szary. Bardzo dobrze trzyma się twarzy, pokrywa dosłownie wszystko na twarzy, nawet najmniejsze wgłębienia. Po 20 minutach dość łatwo zmyłam produkt gąbeczką kosmetyczną z rossmana. Niestety upaćkałam ją sobie i teraz wygląda jakbym czyściła nią buty ;P (próbowałam domyć mydłem ale nic z tego nie wychodzi). Podoba mi się, że łatwo można je zmyć, nie trzeba trzeć skóry.
Po zmyciu twarz jest bardzo sucha (nie widać jednak gołym okiem przesuszeń czy skórek), jak przejedziemy po niej dłonią to czuć wygładzenie, efekt jakby ślizgawki, jednym słowem idealnie wygładzona, bardzo delikatna i aksamitna w dotyku. Warto zaraz potem nałożyć krem żeby pozbyć się efektu suchości. Produkt nie podraznił mnie. Czuć efekt mega oczyszczenia twarzy co przy skórze trądzikowej jest bardzo ważne. Powiem Wam szczerze, że efekt gładkości mnie powalił na kolana :) Mimo kilku minusów (Cena za 1 opakowanie 149 zł (brutto)- najekonomiczniej zamówić sobie z koleżankami i podzielić się, zapach- jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy) kosmetyk bardzo przypadł mi do gustu. Polecam ! Jak mi się skończy to z pewnością za nim zatęsknię..

czwartek, 3 stycznia 2013

Mydło antybakteryjne AQUA w płynie


Od firmy http://www.srodki-czystosci.eu/ otrzymałam także do przetestowania mydło antybakteryjne AQUA w płynie. Oto link do produktu
http://www.srodki-czystosci.eu/pl/p/Mydlo-antybakteryjne-AQUA-w-plynie-z-dozownikiem-400-ml/222

Opis producenta: Mydło w płynie ATTIS AQUA jest skutecznym środkiem myjącym, przeznaczonym do codziennego użytku.

Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku.

Neutralne pH sprawia, że mydło w płynie nie wykazuje żadnego działania drażniącego, a obecna w składzie gliceryna, jako dobry rozpuszczalnik tłuszczy, posiada własności nawilżające i natłuszczające, które pozytywnie wpływają na gładkość i elastyczność skóry dłoni.

Mydło jest zagęszczone, a dzięki temu bardzo wydajne w użytkowaniu, obficie się pieni. Może być stosowane do mycia rąk oraz całego ciała.

Moja opinia: Za cenę 4,90 zł dostejemy 400 ml produktu. Mydło robi  dokładnie to co powinno czyli dobrze oczyszcza, rzeczywiśce obficie się pieni. Jest wydajne wystarczy niewielka ilość żeby umyć ręce. Ma przyjemny zapach i lekko żelową konsystencję. W składzie jest gliceryna więc preparat nie wysusza nam dłoni, nie ma potrzeby stosowania kremu do rąk. Opakowanie bardzo fajne, widać zużycie produktu, świetna pompka, ładny klarowny kolor. Jednym słowem Polecam !

środa, 2 stycznia 2013

Skarb Matki - Zdrowa pupka


Od firmy http://www.kosmeland.pl/ otrzymałam do przetestowania kosmetyk dla dzieciatka Zdrowa pupka Skarb Matki.

Opis producenta: Krem do pupy Zdrowa Pupka to typowy krem na odparzenia z wysoką zawartością tlenku cynku (10 % ) . Wskazany do stosowania przy pieluszkowym zapaleniu skóry i odparzonej skórze. Ma działanie łagodzące, ochronne, skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry. Do zastosowania od pierwszego dnia życia dziecka .
Stosowanie: po kąpieli na osuszoną skórę pośladków i pachwin lub przy każdej zmianie pieluszek.
Skład: wysoka zawartość tlenku cynku (10%).


Moja opinia: Jak dotąd stosowałam Sudocrem. Myślę, że zdrowa pupka jest świetnym zamiennikiem tego produktu. Absolutnie nic mu nie brakuje do osławionego Sudocremu. Konsystencja kremowa ale lekko gęsta, zapach przyjemny jednak nie jakoś bardzo perfumowany. Co najważniejsze łatwo się rozprowadza na skórze, w fałdkach i na pupie także ;). Łagodzi różne zaróżowienia i podrażnienia skóry właściwie już po pierwszym użyciu widać ukojenie skóry. Wydajny, nie trzeba tonami go nakładać :) Fajne i poręczne opakowanie. Super, że można go stosować od od pierwszego dnia życia. .Polecam !

Bardzo dziękuję http://www.kosmeland.pl/  za możliwość przetestowania:)

wtorek, 1 stycznia 2013

Prezenty z youtube ostatnie paczki w 2012


Ostatnio udało mi się wygrać w jednym rozdaniu na youtube i dostałam też paczkę od koleżanki z youtube. Listonosz zdążył jeszcze w starym roku. Tym samym rok pożegnałam wiarą w lepszą jakość usług Poczty poslkiej :) Z paczuszek jestem mega zadowolona :)

Teraz pomału muszę się zabrać za wykańczanie próbek i saszetek ;P




Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl