niedziela, 9 grudnia 2012

Współpraca z GENEXO


O Firmie GENEXO :

MISJA
Jesteśmy firmą, która stale się rozwija.
Naszym celem jest działać lepiej, szybciej i odważniej niż konkurencja.
Korzystamy z przeszłości, aby tworzyć lepszą przyszłość.

WIZJA
Chcemy być firmą oferującą wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach, budującą trwałe relacje z partnerami i klientami, realizującą marzenia właścicieli i ambicje pracowników.


Od Pani Iwony z Genexo otrzymałam paczuszkę dla maluszka :) Wewnątrz był mały sudocrem i synbiotyk Multilac baby. Bardzo dziękuję za przesyłkę :) Jestem miło zaskoczona taką niespodzianką :)

Zapraszam na stronę GENEXO.

sobota, 8 grudnia 2012

Batonik karmelowy DietaLight


Większość z nas od czasu do czasu się odchudza. Przedstawię Wam kochani propozycję odchudzania stworzoną przez http://dietalight.pl/.

Program odchudzania DietaLight to szeroka gama smacznych, gotowych i łatwych do przyrządzenia produktów w saszetkach. Posiłki DietaLight stanowią całodzienne, pełnowartościowe pożywienie, ponieważ zawierają niezbędne dla organizmu składniki odżywcze. DietaLight VLCD to koktajle i zupa, które cechuje bardzo niska zawartość kalorii.

W ramach współpracy otrzymałam batonik karmelowy, zupę i dwa koktajle :). 


Batony DietaLight należą do kategorii środków spożywczych zastępujących posiłek do kontroli masy ciała. Mogą zastąpić dowolny posiłek w ciągu dnia. Są bogate w białko i błonnik, dzięki czemu skutecznie zaspokajają uczucie głodu. Zawierają również cenne dla organizmu witaminy i minerały. Pomagają w utracie lub utrzymaniu wagi.

Ja od czasu do czasu lubię sobie przetestować różne diety, zwłaszcza kiedy w skład ich wchodzi batonik, uwielbiam też zupy i koktajle. Bardzo ucieszyłam się ze współpracy z dietalight. Niestety batonika spożył mój mąż gdyż sądził, że kupiłam mu go do pracy (co zdarza się od czasu do czasu). Zjadł go ze smakiem oglądając mecz :). Dodam, że oboje zwracamy uwagę na to co jemy i czasem pozwalamy sobie na słodkie przyjemności. Nie dajmy się zwariować ;) Udało mi się zrobić fotkę, chociaż batonik był ponoć tak smaczny, że męzowi się nie chciało przerywać jedzenia. W ofercie producenta są też dwa inne smaki - wyglądają przepysznie. 


Najbardziej zaskoczył mnie skład batonika :) Niestety nie ma na opakowaniu ile ma kalorii :) Jeśli go spotkam gdzieś w sklepie pewnie kupię dla sróbowania czegoś nowego. Polecam :)



czwartek, 6 grudnia 2012

Makaron Wielicki wstążki


Od Pana Marcina dostałam do wypróbowania makaron :). Uwielbiam makarony, jadłam już naprawdę wiele ich odmian :) Zawsze zwracam uwagę na skład, czy jest zrobiony z jajek czy z proszku jajecznego oraz  jakich zbóż użyto. Unikam też wzmacniaczy smaków.

Te makarony mają skład jak dla mnie super. Dziś tradycyjne wstążki. Muszę przyznać, że bardzo szybko się gotuje, zaś w smaku jest bardzo delikatny i rozpływa się w ustach. Pycha :) Polecam !

Dziękuję serdecznie za możliwość rzetestowania :)


Wytwórnia Makaronów "WIELICKICH" J.G. MAJKA powstała w Wieliczce w 1996 roku, jako spółka rodzinna Jerzego i Grażyny MAJKA.
Makaron był produkowany w kuchni Państwa Majków już kilkanaście lat wcześniej, widząc nisze na rynku, postanowili podzielić się Swoim tradycyjnym rodzinnym produktem z ludźmi. Początki produkcji były bardzo trudne, stopniowo zwiększano liczbę załogi, dopracowywano technologie suszenia, przeprowadzano systematyczne badania, nad produktem, aby utrzymać walory jakościowe na najwyższym poziomie.


A oto link do FB: http://www.facebook.com/pages/Makaron-Wielicki/477359565630612





I na końcu mój obiadek :)






poniedziałek, 3 grudnia 2012

Bubchen Soft Creme


Kolejny kremik jaki dostałam do przetestowania. Mam jednak mieszane uczucia co do niego. Otóż po kolei - konsystencja bardzo lekka, genialnie się wchłania i pięknie pachnie, nie pozostawia tłustego filmu. Poza fajnym składem zawiera parabeny, widać całość składu dopiero po zdjęciu naklejki co nie jest łatwe. Jak dla mnie, do mojej pielęgnacji mojej skóry jest OK, ale dzieciaczka już tym nie chcę smarować, wolę coś bez parabenów. Niestety zdążyłam kilka razy posmarować maleństwu buźkę, nic się nie stało ale .. Krem zużyję na sobie.
Trochę mu daleko do naturalności o której informuje nas producent ("z substancjami pochodzenia naturalnego").

Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cera Alba, Heliotropine, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopherol, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium Phosphate, Polyaquaternium-10, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Parfum


sobota, 1 grudnia 2012

Projekt denko listopad 2012


1. Ziaja mydło do kąpieli guma balonowa - fajny pod prysznic, dobrze się pienił i oczyszczał, jednak 500 ml pojemności spowodowało, że znudził mi się zapach, teraz potrzebuję odpocząć od niego:)
2. Lactacyd z nawilżającymi proteinami ryżu i arniką - emulsja do higieny intymnej, dobrze mył, nie podrażniał, jednak będę stosować go dopiero w przypadku infekcji, na codzień kiedy jestem zdrowa wolę ziaję konwaliową lub inną :) (bardziej ekonomicznie)
3. Fennel masło do ciała różowy grejfrut - świetne masło, piękny zapach, który jakiś czas się utrzymuje na skórze, konsystencja pomiędzy balsamem a masłem, świetnie nawilżało  odżywiało - Uwielbiam ! Niestety jak dla mnie za drogie
4. Mazidła - hydrolat lawendowy - świetnie oczyszczał i odświeżał cerę, zapach secyficzny niezbyt miły ale przyzwyczaiłam się do niego, skóra po nim była boska :) z pewnością kupię ponownie :)
5. Alterra peeling do ciała z figami - porażka - jedynie zapach miał fajny, nie peelingował w ogóle, zlatywał z dłoni (konsystencja galaretki) miał w sobie jakieś pestki które w ogóle nie tarły skóry - ODRADZAM!
6. Alterra Szampon Migdały i jojoba dla wrażliwej i podrażnionej skóry - początkowo koił lecz z czasem używania skóra glowy znowu była podrażniona, ero efektów na dłuższą metę, dobrze oczyszczał włosy aż skrzypiały po umyciu, niestety był też mało wydajny, raczej nie kupię ponownie
7. Isana odżywka do włosów z olejkiem z babasu - fajna, nie obciążała, wlosy się dobrze rozczesywały i nie puszyły, szkoda że ją wycofali, kupiłabym ponownie, choć mało wydajna
8. Płatki Cleanic - płatki z tendencją do rozwarstwiania się, nie kupię ponownie, te z lidla i biedronki są lepsze i tańsze :P
9. Chusteczki babydream - dobrze oczyszczają, są w miarę dobrze nasączone, choć wolę chusteczki johnson & johnson to te babydream z pewnością jeszcze kiedyś kupię, dobre i w miarę tanie

czwartek, 29 listopada 2012

Mydło organiczne Tso Moriri pomarańcza


Od firmy Tso Moriri http://www.tsomoriri.pl/ otrzymaam jakiś czas temu do testów mydło organiczne. Jest to pierwsze tego typu mydło w mojej kosmetyczce. Zwykle kupowałam tradycyjne sodowe lub glicerynowe. Z tego powodu bardzo ucieszyłam się z możliwości przetestowania właśnie mydła organicznego :).

Poniżej opis producenta i skład. Dodam, że w ofercie Tso Moriri mydełek jest multum, przepięknie wyglądają i pewnie równie bajecznie pachną, szkoda, że nie dostałam więcej ;).


Moja opinia: Przede wszystkim mydło bajecznie pachnie, zapach jest mydlano pomarańczowy i bardzo intensywny. Poza tym samo mydło cieszy oko, przepiękne soczyste kolory, fajnie wygląda pod światło, np przyłożony do szyby. Glicerynowe mydła w przeciwieństwie do sodowych nie podrażniają tak skóry. Osobiście od lat zwykle kupowałam na ryneczku glicerynowe mydło z firmy CD, także mam porównianie. Dodam tylko, że nie myję mydłem twarzy. Sądzę, że mydełko Tso Moriri jest równie dobre jak od firmy CD, dodatkowo przepięknie pachnie i wygląda - więc ma więcej pozytywnych cech. Oczywiście dobrze się pieni i oczyszcza - bo tego oczekuję tylko od mydła. Skład powala na kolana :) Polecam serdecznie.

Aha - super wygląda w łazience - stanowi też fajny element dekoracyjny. A oto fotka przytulonego do szyby mydła ;) Za oknem pada więc można nacieszyć oko chociaż kolorami pomaranczy Tso Moriri.


Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl