czwartek, 2 sierpnia 2012

Książki przeczytane w LipcuUdało mi się przeczytać trzy książki:). Dodam, że rzadko czytam ale odkąd niedaleko mnie powstała filia biblioteki postanowiłam, że warto coś przeczytać.

Pierwsza z lewej to książka "Jędza w domu" Cathi Hanauer - skusiłam się na nią ze względu na opinię Krystyny Jandy na ostatniej stronie. Książka to zbiór felietonów różnych kobiet o małżeństwie, rodzinie, seksie, kochankach itd. Bardzo ciekawe opowieści i przemyślenia - warto przeczytać :).

Druga to "Co z tym życiem" Kingi Rusin - sądziłam, że będzie to opowieść o zmaganiach z rozwodem itd okazało się, że niekoniecznie. Jest to rozmowa Kingi z psycholożką. Poruszają różne tematy małżeńskie, dobieranie się ludzi w pary i wpływ dzieciństwa na nasz charakter. Gdzieś tam między słowami wplata się wątek małżeński i rodzinny Kingi ale dość dyplomatycznie opowiedziany. Teraz dla odmiany wypożyczyłam książkę Tomasz Lisa :D

Trzecia to "Cukiernia pod Amorem - Zajezierscy" Małgorzata Gutowska-Adamczyk - ogólnie są trzy tomy niestety za każdym razem kiedy jestem w bibliotece nie ma ani drugiego ani trzeciego (ktoś wypożyczył i trzyma). Książka opowiada o losach cukierni i archeologicznym odkryciu pewnej pamiątki, a także o dawnych czasach kiedy to trzeba było DOBRZE wydać wszystkie córki za mąż.


4 komentarze:

 1. chyba sie tez zabiore za ksiazke kingi rusin w takim razie;dhaha;d
  pozdrawiam;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o Cukierni Pod Amorem i czaję się na nią u siebie, ale jej nie ma :( ciągle u kogoś w domu. Czuję, że jak nie kupię to nie przeczytam :P

  OdpowiedzUsuń
 3. ja przeczytałam ostatnio "Arabską Żonę" Tanyi Valko - polecam

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się dobrze czytało "Co z tym życiem", może dlatego ze lubię poradniki psychologiczne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl