niedziela, 11 sierpnia 2013

CONCERTINO - Hipoalergiczny odplamiacz White & Color
Opis procucenta Źródło: www.concertino-baby.pl

Testy dermatologiczne pokazują, że odplamiacz CONCERTINO BABY to środek łagodny dla skóry, a jednocześnie – skuteczny w działaniu. To wszystko dzięki recepturze wolnej od szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji oraz alergenów obecnych m.in. w kompozycjach zapachowych.

Odplamiacz CONCERTINO BABY to uniwersalny środek, który możemy używać zarówno do odzieży białej, jak i kolorowej. Atutem jest duże, ekonomiczne opakowanie oraz wygodny dozownik, pozwalający precyzyjnie dotrzeć do zabrudzonych miejsc. To jedyny na polskim rynku tego typu produkt przeznaczony dla osób, których skóra wymaga specjalnego traktowania.

Odplamiacze CONCERTINO BABY znaleźć można w sieciach i dobrych sklepach detalicznych. Pojemność 500 ml to koszt ok. 11,99 zł.


Moja opinia: Produkt jest prosty w użyciu - spryskujemy plamę i zostawiamy tak rzecz na 10 minut. Jeśli plama jest stara wtedy trzeba dłużej odczekać. Poniżej test na bluzeczce pobrudzonej olejem z dyni więc plama dość trudna. Producent nie obiecuje, że produkt jest na tak ciężkie plamy, raczej jest on przeznaczony na zabrudzenia po jedzeniu dziecięcym czyli po warzywach i owocach. Mimo wszystko nawet w przypadku oleju dał sobie radę całkiemnieźle. Plama nie zniknęła w 100% ale różnica jest widoczna.

14 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl