sobota, 12 października 2013

Prawo przyciągania - 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa Joe Vitale

W ramach współpracy z http://sensus.pl otrzymałam do recenzji powyższą książkę. Kosztuje ona około 34 zł.

OPIS: Jesteś dziełem sztuki swojego życia.


Jesteś Michałem Aniołem swojego życia.
Rzeźbą, którą tworzysz, jesteś Ty.
I robisz to za pomocą swoich... myśli.

Być czy mieć? A może by tak i jedno, i drugie?!
 • Jak kontrolować Wszechświat, by dawał Ci wszystko, czego pragniesz?
 • Jak osiągnąć bogactwo na poziomie materialnym, intelektualnym oraz duchowym?
 • Jak odnaleźć swoje prawdziwe przekonania?
 • Jak tworzyć nową rzeczywistość i wprowadzać w nią innych ludzi?
 • Jak kierować własnym umysłem, aby odnieść upragniony sukces?

Poznaj prawo przyciągania

Czy jako dziecko, rysując bajecznie kolorowymi kredkami, wyobrażałeś sobie, że tak może wyglądać Twoja rzeczywistość? A teraz, po wielu latach, czy wciąż śnisz na jawie o upragnionym świecie? Zatrzymaj na dłużej tę myśl! Samo posiadanie marzeń stanowi mocną podstawę do ich realizacji. Czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie zacząłeś przyciągać...?
Przyciągnąłeś do siebie tę książkę. Uaktywniłeś wewnętrzny magnes, tkwiący w Tobie od zawsze -- nieuświadomioną do tej pory mentalną grawitację. Tak naprawdę przez całe życie zwabiasz do siebie sytuacje, ludzi, związki i wydarzenia, które odpowiadają Twoim najgorętszym myślom. Kreujesz swoją rzeczywistość. Przed przeczytaniem tych słów miałeś jeszcze wymówkę, by godzić się na przeciętny poziom zadowolenia. Ale ani chwili dłużej! Masz już świadomość istnienia prawa przyciągania i tego, że w środku tej książki tkwi pozytywny, rozbrajająco prosty sposób na osiągnięcie wszystkiego, czego pragniesz. Brzmi niewiarygodnie? Być może, jednak tylko do momentu, kiedy zdecydujesz się uwierzyć!
Nigdy więcej nie szarp się z życiem. Nie kradnij pierwszego miliona. Nie walcz o miłość. Nie zdobywaj uznania. Nie bij się o sukcesy. Rozluźnij się i zacznij to wszystko przyciągać!
5 -- nowa liczba magiczna:
 • Zrób 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego).
 • Pozbądź się negatywnego nastawienia i twórz wizje na 5.
 • Wypłyń na szerokie wody każdego z 5 oceanów osobistego spełnienia.
 • Odkryj 5 stronę świata -- Twoją wymarzoną przyszłość.
 • Przekształć całe swoje życie w szczęśliwe 5 minut sukcesu!

Dlaczego miałbyś uwierzyć? Oto prosta historia cudów. Autorem tej książki jest Joe Vitale, żywy dowód na to, że marzenia się spełniają. W 1999 roku Vitale stworzył system MGZ, czyli Marketing Gwarantowanych Zysków. Znalazł ludzi, którzy skorzystali z MGZ, zapłacili za to 75 tysięcy dolarów i dobrze na tym wyszli. To był początek. Obecnie, po kilku latach od pierwszego zastosowania MGZ, Joe Vitale jest znany jako autor spełnionych marzeń. Do grona jego zamożnych klientów należą ludzie, którzy niegdyś, nie mogąc związać końca z końcem, usilnie poszukiwali pomysłów na dobry biznes. Ci z nich, którzy uwierzyli, zarobili. Co odróżnia Joe"go Vitale od innych autorów książek biznesowych?
To, że Vitale nie musi zarabiać na życie, sprzedając ludziom książki. On "wszystko już ma". Jego e-book, wydany pod polskim tytułem "Hipnotyczny marketing", dwukrotnie trafił na pierwsze miejsce listy bestsellerów Amazon.com. Klientami jego firmy, specjalizującej się w doradztwie marketingowym, są między innymi Czerwony Krzyż, korporacja PBS i szpital Hermann Children"s. Jak twierdzi, mógłby nie pracować do końca życia, jednak wtedy jego dzieło -- system MGZ -- nie znalazłoby swoich kontynuatorów. Trzymasz w ręku tę książkę, ponieważ (to także jego słowa) w życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, kiedy trzeba zacząć dzielić się z innymi nabytą wiedzą i zgromadzonym bogactwem.MOJA OPINIA: Książka ta jest bardzo osławioną pozycją w księgarniach, byłam bardzo ciekawa czy rzeczywiście słusznie. Przyznam, że na początku czytało mi się ją ciężko - autor przytacza wypowiedzi różnych osób, których życie zmieniło się dzięki tej książce. Dużo jest też opisów czym się inspirował Vitale, jak poznał swoją obecną żonę oraz jak kupił wymarzony samochód. Trochę trzeba było przebrnąć przez te ogólne opisy, a ja czekałam na konkrety, chciałam je znać jak najszybciej :). Okazuje się, że jednak ten wstęp jest potrzebny do zrozumienia całości przesłania autora. Vitale opisuje w tej książce 5 kroków jakimi powinniśmy się kierować w swoim życiu. Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wręcz bajkowych obietnic, ale zaczęłam się sama łapać na tym, że jednak zaczęłam je stosować. Zamiast myśleć negatywnie, staram się dostrzegać pozytywne strony różnych zdarzeń jakie mnie spotykają. Generalnie wszystko jest w naszej głowie i zwykle autosugestia powoduje, że wokół nas dzieją się rzeczy pozytywne. Nasze postrzeganie świata przyciąga do nas to czego oczekujemy. Książka na pewno daje sporo do myślenia i skłania do tego, aby spróbować 5 kroków, to nic nie kosztuje, a nóż widelec pozytywnie nas zaskoczy :).
Co do samego druku to książka jest napisana brązową czcionką na żółtawym tle, co nie męczy tak moich oczu jak śnieżnobiałe tło innych książek. Sprawia też przez to wrażenie książki, którą otrzymaliśmy po rodzicach właśnie przez żółte strony. Dodatkowo mamy poręczną zakładkę. Książkę przeczytałam w 2 dni, jest lekka więc spokojnie mogłam ją wozić w torebce :). Polecam ją serdecznie !

23 komentarze:

 1. zaciekawiłaś mnie tą książką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiara we własne możliwości jest ważna i na pewno ułatwia osiągnięcie celu

  OdpowiedzUsuń
 3. Często zdarza się, że właśnie początki książki są ciężkie do przebrnięcia i większość osób książkę rzuca w kąt. Czasem warto jednak chwilę się pomęczyć, bo rozwiniecie może okazać się bardzo interesujące ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie tak, mocno wierzę w prawo przyciągania i powracania do nas takiej energii jaką sami wysyłamy w świat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam film na podstawie tej książki i jakoś w ogóle mnie nie ruszyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle filmy są gorsze od książek, ale ogólnie książka zbiera skrajne recenzje:)

   Usuń
 6. Hmmm... Brzmi ciekawie. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 7. brzmi ciekawie, w poniedziałek pędzę do księgarni przyjrzeć się książce wnikliwiej :-)

  pozdrawiam ciepło,

  SiokosKokosLife

  OdpowiedzUsuń
 8. ohhhh. ,bardzo ciekawie o niej napisałaś, niestety tego typu książki to nie moja bajka, wolę coś bardziej życiowego, niż zerowanie na naiwności ludzi

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo ciekawa tematyka ,oj jak dawno nie zabrałam się do żadnej ksiązki

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubie książki o takiej tematyce :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. myślę ze ciekawa pozycja którą warto przeczytać;)

  zapraszam do mnie :http://www.podrozpokrainieherbaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Interesujący post , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl