poniedziałek, 7 marca 2016

canpolbabies podgrzewacz i butelkiChciałam Wam pokazać podgrzewacz i butelki Canpol babies. Najbardziej interesujący dla nas jest podgrzewacz i od niego zacznę :)

Podgrzewacz uniwersalny Canpol babies przystosowany jest do wszystkich rodzajów butelek dla niemowląt (także tych z szeroką szyjką) oraz słoiczków z gotowym jedzeniem. Posiada termostat, który umożliwia szybkie podgrzanie pokarmu. Dodatkowo utrzymuje temperaturę pokarmu, niezależnie od tego na jak długo pozostawisz go w podgrzewaczu. Podgrzewacz uniwersalny zapewni Ci dostęp do ciepłego pokarmu zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Dodatkowo wyposażony jest w miseczkę do podgrzewania gęstego pokarmu.

Dostępny kolorze: beżowo-błękitnym i niebiesko-białym.

Warto zapoznać się z instrukcją obsługi. Mamy w niej zapis jakiej wielkości butelka a dokładniej ile ml wody powinno się podrzewać przez konkretną ilość minut. 

Możemy np włożyć butelkę z wodą do podrzewacza i ustawić żeby utrzymywał on daną temperaturę przez całą noc. 

Podgrzewacz nadaje się nie tylko do podgrzewania mleka odciagnietego z piersi ale też do podgrzewania wody i pokarmów typu słoiczkowego. 
Mamy też dwie butelki jedną mniejszą można używać od narodzin i ma 120 ml. Druga zaś jest dla wieku 3 miesiące + i ma 240 ml. Mają one podziałki oraz zdobienia w postaci gwiazdek i serduszek.

Podoba mi się fakt, że butelki mają dodatkowe zatyczki, dzięki którym odciągnięte mleko można przechowywać bezpiecznie w lodówce.

Butelki też pasują do laktatora canpol babies i innych akcesoriów z tej serii.

W komplecie z dużą butelką jest dołączona szczoteczka, która umożliwi dokładne mycie smoczków, zwłaszcza w tym miejscy przewężenia ;).

Butelki mają szeroki gwint co ułatwia wlewanie mleka.

Jeszcze wracając do podgrzewacza to zaskoczył mnie jego niewielki rozmiar. Kiedyś mieliśmy podgrzewacz innej firmy i był dwa razy taki jak ten. Jak wiemy rozmiar w przypadku miliona rzeczy dla dziecka też ma znaczenie w przechowywaniu w domu :)25 komentarzy:

 1. Ja używam butelek od ponad roku i jestem z nich bardzo zadowolona. A co najważniejsze - miarka się nie zmywa i nadal wyglądają jakby były nowe :-) Mniejsza butelka jest idealna dla małych rączek dziecka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie rozglądam się za tego typu rzeczami

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłam ostatnio ten sam podgrzewacz niestety ani razu się nim nie nacieszyłam bo był zepsuty :( Reklamacja złożona, ale obawiam się że i tak będę musiała kupić inny bo znając życie się nie doczekam odpowiedzi :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Bratowa mojego męża ma taki podgrzewacz i bardzo go sobie chwali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja koleżanka to używa i jest zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja przyjaciółka ma taki i jest bardzo zadowolona. Ułatwia jej życie i maluszkowi

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki podgrzewacz chętnie kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie mamy nic tej firmy :) mamy jedną buteleczkę z chicco, ale staram się jej nie używać- karmimy tylko cycem, dwa razy mi się zdarzyło odciągać, to jadł z butli no i raz podawałam parę łyczków koperku :)
  Nie chcemy oduczyć od cyca :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podgrzewacze są rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Co to teraz dla dzieciaków nie wymyślą :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Taki podgrzewacz to bardzo przydatny produkt

  OdpowiedzUsuń
 12. takie rzeczy jeszcze mnie nie dotyczą, ale już przerażają xDDD

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyobrazam sobie, że to świetna sprawa i na pewno kiedyś taki sobie kupię ... :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Podgrzewacza nie miałam ale dostałam w zeszłym roku butelki Canpol babies do przetestowania. Ogólnie butelki nie są złe, ale używam ich tylko do herbatek. Do mleka odciąganego nadają się ale do modyfikowanego niestety nie. Nie posiadają dodatkowej zakrętki, dzięki której można dobrze zakręcić butelkę i wymieszać wówczas zawartość. Także do mleka w przyszłości na pewno bym ich nie kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 15. Moja jest na cycu i nie umie pić z butelki ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja uzywałam butelek z firmy Lovi, ale podgrzewacz miałam z tej samej firmy co Ty ponieważ każda butelka do niego weszła w przeciwieństwie do podgrzewaczy z lovi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja uzywałam butelek z firmy Lovi, ale podgrzewacz miałam z tej samej firmy co Ty ponieważ każda butelka do niego weszła w przeciwieństwie do podgrzewaczy z lovi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl