czwartek, 10 listopada 2016

Zestaw szczoteczek edukacyjnych i smoczek NUKKilka miesięcy temu otrzymaliśmy do testów kilka produktów marki NUK. Między innymi zestaw szczoteczek edukacyjnych.

OPIS:
- stopniowa nauka samodzielnego mycia zębów
- etap 1: edukacyjna szczoteczka do czyszczenia i masażu - z końcówką służącą do masażu i gryzienia
- etap 2: szczoteczka do nauki mycia zębów - do delikatnego mycia wyrzynających się ząbków dziecka
- z antypoślizgowymi uchwytami
- z pierścieniem zabezpieczającym, który zapobiega włożeniu szczoteczki do buzi za daleko

Edukacyjna szczoteczka do czyszczenia i masażu (dla dzieci w wieku ok. 6-12 miesięcy) masuje bolesne miejsca dziąseł i podniebienia, łagodząc ból ząbkowania. Szczoteczka do nauki mycia zębów (dla dzieci w wieku ok. 6-15 miesięcy) delikatnie czyści pierwsze ząbki za pomocą miękkich choć odpornych na przegryzienie gumowych wypustek.MOJA OPINIA: O smoczkach za bardzo nie będę się rozpisywać bo pisałam już o nich wielokrotnie np. tutaj KLIK. Te smoczki lubimy bo mają fajne profilowanie oraz uchwyt. Dodatkowo w zestawie jest osłonka na smoczek. Mój synek nie przepada ogólnie za smoczkami ale w razie konieczności czasem warto go po prostu mieć. Zwłaszcza w podróży. 

Jeśli chodzi o szczoteczki to polecam je serdecznie. Same w sobie lekkie i malutkie. Fajnym rozwiązaniem jest ten pierścień zabezpieczający. Dzięki niemu dziecko nie włoży za głęboko szczoteczki do buzi. Druga zaleta to podpórka do szczoteczki. Szczoteczka z pierścieniem położona na blacie powoduje, że włosie (a raczej wypustki) nie dotyka nam blatu i się nie brudzi. Zachowujemy więc czystość szczoteczki. 

Bardzo polecamy te szczoteczki bo są świetnym sposobem na pierwszy kontakt dziecka z myciem zębów. Świetne produkty.12 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl