niedziela, 7 czerwca 2020

Scooby Doo - gazetka z konkursem
OPIS: Magazyn dla wszystkich, którzy uwielbiają Scooby’ego, uroczego bohatera kultowego serialu animowanego o detektywach. Na łamach pisma znajdują się opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami. Tytuł od kilku lat cieszy się niesłabnącą sympatią. Jest najpopularniejszym miesięcznikiem dla najmłodszych, a pomysły czytelników są nie mniej zwariowane niż przygody Tajemniczej Spółki. Do każdego numeru jest dołączony przynajmniej jeden prezent nawiązujący do świata kreskówki.
MOJA OPINIA: Zacznę od prezentu - są tutaj balony wodne, jak widzicie już były w użyciu i bardzo je polecamy bo to fajny pomysł. 

Na początku jak widzicie mamy komiks po którym mamy detektywistyczny test kudłatego. Bardzo lubimy komiksy bo nie zawierają dużo tekstu i pomagają ogarnąć daną historię krok po kroku. 

Dalej mamy balonowy koszmar daphne - należy wpisać litery z balonów. Bardzo fajne zadanie polegające też na spostrzegawczości. 

Mamy też obrazek typowo na spostrzegawczość - zaznacz kiedy zobaczysz konkretnych bohaterów. Mamy wypisane konkretne nazwy bohaterów i trzeba je odszukać na obrazku. Potem mamy ustrzelić różnice. To bardzo fajna opcja dla dzieci. 

Mamy też fajne zadanie należy przyjrzeć się obrazkowi i odpowiedzieć na pytania. Generalnie warto dzięki temu ćwiczyć pamięć i zobaczyć na co zwróciliśmy uwagę, a co nam umknęło na obrazku.  

Mamy też rysunek do pokolorowania oraz test, który pomoże nam dowiedzieć się do którego członka spółki jesteś podobny. Na końcu gazetki jest konkurs trzeba wypełnić formularz i wziąć udział. Warto spróbować bo nagrody są bardzo ciekawe. Bardzo spodobała nam się głównie pościel oraz klocki. 

Lubimy te gazetki bo mają różnorodne zadania, jest coś nowego i ciekawego co też powoduje, że ja sama jestem bardziej kreatywna. Kiedy przerobimy taki magazyn nagle okazuje się, że możemy wymyślić o wiele więcej zadań i zabaw do wykonania.

Co sądzicie ?


Książeczki pochodzi ze sklepu KSIĄŻECZKI BAJECZKI.
   

14 komentarzy:

 1. Fajny magazyn, kiedyś kupowaliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieci uwielbiają takie książeczki :) często im kupuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taką gazetka to bardzo fajna rzecz 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc to nie oglądałam nigdy Scooby Doo, jakoś nie podobało mi się w jaki sposob jest narysowane :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedys uwielbiałam scooby-do

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bardzo lubię tego nowego Scooby Doo :D Oglądam razem z dziewczynami, tej gazetki jeszcze nie miałyśmy

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bardzo lubię Scooby Doo, tej gazetki jeszcze nie miałyśmy

  OdpowiedzUsuń
 8. DAwno już nie miałam w rękach gazet dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś uwielbiałam tego typu gazetki :) Świetne nagrody w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój synek mógłby takie gazetki czytać codziennie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl