wtorek, 22 grudnia 2020

Nowości wydawnicze - LOL, Psi Patrol, Świnka PeppaDziś nowości wydawnicze dla dzieci.

Zacznę od Psiego Patrolu na początek książeczka o ratowaniu satelity z serii bajki do poduszki. Pięknie wydana książeczka z bajkami i obrazkami. Lubię kiedy dzieci mogą najpierw obejrzeć obrazki a potem można poczytać. Ładnie wydana śliski papier spory format więc duże obrazki. 
Dalej Psi Patrol Rocky wezwany do akcji mamy tu zabawkę w postaci jednego z bohaterów, który jeździ na kole. Pędząca figurka daje dzieciom wiele frajdy i jest bardzo szybka. Wewnątrz jest też gra planszowa także super rozwiązanie. na pozostałych stronach mamy zadania do wykonania - labirynt kolorowanki oraz zadania typu znajdź różnice.Kolejna pozycja to Psi Patrol Ekipa na 102 - Co za akcja! To książeczka z zadaniami typu rozszyfruj hasło po literkach przypisanych do kolorów, odszukaj imiona piesków w wykreślance, połącz te same kosmopieski, połącz numerki, naklej naklejki w pasujące miejsca.  
Kolejne to LOL - masz w sobie to coś. Mamy tu pola do naklejania naklejek, trzeba rozszyfrować imiona dziewczyn, kolorowanki, grę planszową, labirynt oraz zadania na spostrzegawczość. Peppa Pig Magiczny jednorożec Peppy - seria bajki do poduszki czyli podobnie jak w przypadku psiego patrolu. mamy tutaj duże obrazki oraz sporego formatu kartki. Ładnie czytelnie wykonane i przystępne, wieczorem łatwo się czyta. Tekst jest fajnie rozłożony spokojnie można przeczytać wszystko bez problemu. Ostatnia pozycja to Świnka Peppa Jesienne zabawy - w środku mamy naklejki. Zadania to - policz kasztany, połącz konfitory z właściwymi słoiczkami, połącz w pary takie same wypieki, policz pajęczyny, znajdź kasztany z literą K w środku, przyklej naklejki. Naprawdę sporo tego - bardzo fajne zadania, które się nie nudzą. 

Lubicie te gazetki?

 

7 komentarzy:

 1. Już się nie mogę doczekać, aż będę kupowała takie książeczki mojej siostrzenicy ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest i ulubiona świnka Peppa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Te książeczki są naprawdę bardzo ładne. Moja młodsza bardzo je lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My już na szczęście ten etap mamy za sobą. Teraz wpadliśmy w czas książeczek do samodzielnego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś kupowałam, szczególnie Peppe, każdy numer :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieci uwielbiają wszystkie tego typu gazetki i magazyny

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl