poniedziałek, 26 lipca 2021

Nowości - książeczki dla dzieci
Psi Patrol. Zakręcone labirynty. Do celu z pieskami.


Labirynty to doskonały trening spostrzegawczości i wyobraźni przestrzennej. Ćwiczą nie tylko precyzję ruchów i sprawność manualną, ale również koncentrację uwagi. Rozwiązywanie labiryntów z Psim Patrolem to nauka i przyjemność w jednym!


PJ Masks. Zakręcone labirynty. Pidżamersi ruszają


Peppa Pig. Zakręcone labirynty. Którędy do celu?


44 Cats. Zakręcone labirynty. 44 koty Na tropie.


L.O.L. Surprise! Zakręcone labirynty. Wszystkie za mną!

Jak widzicie wszystkie powyższe książeczki oparte są na labiryntach. Dzieci kochają labirynty, są one bardzo wspierające w rozwoju ręka oko. My uwielbiamy te książeczki, idealne też w podrróż bo poręczne i z uchwytem. Bardzo fajny pomysł i zarazem walory edukacyjne dla dzieci. 

Kolejne nowości to
 
Psi Patrol Zadania dla Przedszkolaka - Psi Patrol znów w akcji

Seria książeczek edukacyjnych z bohaterami popularnej kreskówki „Psi Patrol”. W środku znajdziemy ciekawe zabawy i ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka, które rozwijają umiejętności przedszkolaków oraz dostarczają mnóstwa świetnej i mądrej rozrywki.


Psi Patrol Ekipa na 102! (

Seria książek dla najmłodszych fanów bajki „Psi patrol. Ekipa na 102!”. Rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym i zawsze gotowi są stawić czoła zagrożeniom. W każdym tomie na małych czytelników czekają zagadki, łamigłówki oraz kolorowanki z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Do każdego numeru dołączone są wyjątkowe naklejki.


Peppa Pig Zadania dla Przedszkolaka

Seria książeczek edukacyjnych z bohaterami popularnej kreskówki „Peppa Pig”. W środku znajdziemy ciekawe zabawy i ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka, które rozwijają umiejętności przedszkolaków oraz dostarczają mnóstwa świetnej i mądrej rozrywki.
 

9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl