poniedziałek, 4 października 2021

Nowe gazetki - psi patrol, peppa, strażak samDziś chciałam Wam pokazać nowości gazetkowe, które umilają nam wieczory. 

Psi Patrol Pieski w Akcji RUBBLE
Kolorowa książeczka z zadaniami i misjami do wykonania. Do wspólnej, kreatywnej zabawy zachęcają sympatyczne i odważne pieski z Psiego Patrolu, które zabiorą czytelników do Zatoki Przygód, do dżungli, a nawet pod wodę. Wystarczy przygotować ołówek, kredki i nożyczki i można zaczynać przygodę z ulubionymi bohaterami.


Psi Patrol. Pieski w Akcji. Zuma
Pieski w akcji! Gdy Zuma szykuje się do nowej misji, nie zwlekaj! Za chwilę wytniesz poduszkowiec i stawisz się z Zumą na wezwanie Rydera. Razem weźmiecie udział w akcjach wodnych, lądowych i powietrznych.


PAW Patrol Psi Patrol The Movie Miasto Przygód Wzywa

Kolorowa książeczka z bohaterami popularnej bajki i zadaniami zachęcającymi do twórczej aktywności. Odważne i rezolutne pieski zachęcają do udziału w ekscytującej misji i podejmowania ciekawych wyzwań. Mali czytelnicy stworzą m.in. własny komiks o ulubionej postaci, pomogą zaprowadzić pieski do bazy i zaprojektują własną odznakę.


Psi patrol. Akcja z marzeń

Książka typu activity z bohaterami popularnego filmu dla najmłodszych - rezolutnymi szczeniakami Marshallem, Zumą, Skye, Chasem, Rockym, Rubble'm i dziesięcioletnim chłopcem Ryderem. Zawiera różne zadania logiczne, zagadki, łamigłówki, labirynty i kolorowanki oraz naklejki, które pomogą w wykonaniu zadań.
Akcja w terenie. Zadania na medal. Strażak Sam


Książka z mnóstwem zadań i wyjątkowym medalem! Medal można przymocować do plecaka, kieszonki lub innej ulubionej rzeczy.

Wykonując zamieszczone w książce zadania dodatkowe dziecko może się zastanowić, jaki ma talent, co lubi, a za czym nie przepada i lepiej poznać samego siebie. Zapraszamy do zabawy z sympatycznym bohaterem!

Świnka Peppa Chrum... Chrum..71 Lato wszędzie

Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy związanej z letnimi tematami - wakacyjnymi wyjazdami, wycieczką rowerową, letnim festynem.


Książeczki z serii "Chrum… Chrum…” adresowane są do dzieci w wieku 2–6 lat. Zawierają różnorodne zadania, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, pomagają rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są kolorowe naklejki - część z nich przyda się przy wykonywaniu zadań z książeczki, a część można dowolnie wykorzystać.

 

14 komentarzy:

 1. Moi siostrzeńcy lubią bardzo te gazetki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne są te książeczki. Rewelacyjnie się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Psi Patrol z Zumą kupiliśmy , ale jak się okazało że to gumka-mazajka to syn zawiedziony, a w opakowaniu nie widać było.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie było takich wydawnictw, gdy junior był młodszy. Byłby zachwycony! Teraz ma już zupełnie inne zainteresowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że Psi Patrol nadal wymiata w gronie najmłodszych :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie prezentuje się ta książeczka z Peppą :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja młodsza corcia uwielbia te książeczki! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl