poniedziałek, 18 kwietnia 2022

Nowości wydawnicze Świnka Peppa i Psi PatrolDziś nowości wydawnicze dla dzieci. 

1. Zadania dla przedszkolaka Na ratunek - to seria gdzie znajdziemy zadania polegające na rysowaniu i rozwiązywaniu, pisaniu. Gazetka jest grubsza i ma sporo zadań - lubię tę różnorodność pomysłów. Przewodnim tematem jest świnka peppa. Mamy tutaj nawet dyplom do wycięcia który możemy wręczyć po wykonaniu wszystkich zadań. 

2. Książeczka na zielonej trawie - tutaj mamy naklejki do uzupełniania zadań książeczki- kilka zadań też jest o tematyce wielkanocnej więc bardzo fajnie.

3. Zadania dla przedszkolaka Gimnastyka z Peppą - moja ulubiona seria tym razem kilka zadań jest szczególnie ciekawych np. o emocjach. 4. Peppa pig samoloty dziadka świnki - to opowieść o samolotach dziadka które sam konstruował. Czy Peppa i George będą się dobrze bawić zabawkami z dawnych czasów?

5. Zadania dla przedszkolaka - Psi patrol ekipa gotowa do akcji - jest tutaj trochę do kolorowania, są też fajne zadania zachęcające do rysowania kratka po kratce fajne labirynty i wykreślanki. Super książeczka. 

6. Ruszaj z pieskami zadania dla przedszkolaków - tutaj trzeba też popracowac ręką - dorysować brakujące elementy w zadaniach. Fajne też są przekazy - na przykład pokoloruj kość kiedy uda Ci się znaleźć różnicę w obrazkach. Bardzo lubię tę serię powtórzę się kolejny raz :) 

7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl