piątek, 9 września 2022

ORLY BREATHABLE YOU'RE A DOLL

ORLY BREATHABLE YOU'RE A DOLL


Dziś chciałam Wam pokazać lakier ORLY BREATHABLE 2060014 YOU'RE A DOLL. 

Kolor to Jasny róż

 

Pierwszy w historii profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z kolorem. W odróżnieniu do tradycyjnego lakieru do paznokci, Breathable, dzięki formule Advanced Oxygen Technology tworzy na paznokciach przepuszczalną warstwę, która pozwala, by tlen i woda przenikały przez płytkę do łożyska. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, regeneruje zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost. Produkt zawiera składniki odpowiadające za przyczepność i połysk, dzięki czemu nie musisz używać bazy i topu.

 

Formuła 13 FREE nie zawiera szkodliwych składników takich jak: DBP (Ftalan dibutylu), Toluenu, Formaldehydu, kamfory, TPP (fosforan fenylu), MEHQ, żywicy formaldehydowej, parabenów, glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, Ethyl Tosylamide, Ksylenu i MIT(Metyloizotiazolinon).

 

Wszystkie kolory ORLY są wegańskie.

 

MOJA OPINIA: Produkt otrzymałam w ramach współpracy. Jest to przede wszystkim piękny dobrze kryjący kolor. Na zdjęciu są dwie warstwy - jak widzicie nie ma efektu smużenia co przy takich kolorach czasem występuje. Nie jestem i nigdy nie byłam ekspertką od manicure ale jak na moje oczekiwania oraz umiejętności domowe uważam, że wygląda pięknie. To taki delikatny lekko brzoskwiniowy róż jeśli można tak to określić. 

Jest on dostępny na stronie ORLY można tam też sobie obejrzeć całą paletę innych kolorów z serii.

Tak naprawdę lakier mam od paru miesięcy i najbardziej lubię go na swoich stopach, bo skóra wygląda przy nim na opaloną nawet jeśli opalona nie jest. To takie złudzenie optyczne, które bardzo mi odpowiada. Lakier daje piękny efekt z lekką wakacyjną nutą. To moje odkrycie tych wakacji. Bardzo chętnie po niego sięgam - jest optymistyczny i niepowtarzalny. Jeśli jeszcze nie mieliście tego lakieru to mogę serdecznie go polecić.  

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl