piątek, 12 kwietnia 2024

Jak odświeżyć ubrania na wiosnę?
Wiosna to czas zapachów, wszystko kwitnie i zaczyna być bardziej kolorowo i radośnie. W tym celu też zaczynam odczuwać, że chce się żyć. Mam ochotę na odświeżenie rzeczy i pachnące świeże rzeczy. 

Do tego celu wykorzystuje kapsułki Ariel PODS®+ Extra Clean Power, które otrzymałam w ramach współpracy. 

O czym należy pamiętać przy kapsułkach to fakt, że w pralce powinna być zawsze pozostawiona wolna przestrzeń, aby woda ze składnikami piorącymi mogła swobodnie krążyć w bębnie pralki.

OPIS: Kapsułki Ariel PODS®+ Extra Clean Power umożliwiają skuteczne usuwanie plam przy pełniejszym załadunku pralki! 

A jeśli po każdym praniu możesz mieć więcej czystych ubrań, to oznacza, że rzadziej pierzesz. Dzięki temu oszczędzasz wodę i energię, przyczyniasz się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 

Kapsułki wg producenta zapewniają dodatkową moc usuwania plan oraz higieniczną czystość. Co więcej, kapsułki do prania Ariel mogą pomóc w ograniczaniu ilości plastikowych odpadów dzięki pudełku tekturowemu ECOCLIC, które nadaje się do recyklingu. Kapsułki do prania Ariel zostały opracowane z myślą o praniu w niskiej temperaturze, z wykorzystaniem niezwykłych technologii, takich jak Cool Clean. Ich powłoka ulega rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wyjątkową moc technologii usuwania plam, dzięki której kapsułki Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power zapewniają najbardziej gruntowne i skuteczne czyszczenie.

Muszę powiedzieć, że po praniu w tych kapsułkach rzeczy pachną dość intensywnie, nie ma konieczności używania płynu do płukania.  Kapsułki dobrze dopierają rzeczy. Bardzo je sobie upodobał mój mąż i mama, dla nich zapach prania jest bardzo istotny.

Post jest reklamowy.


#ArielPods #Ariel #KapsulkiAriel #ArielvsPełniejszaPralka #prezent
Trzymaj zawsze poza zasięgiem dzieci. Dowiedz się więcej na www.keepcapsfromkids.eu.


 

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl