środa, 15 maja 2024

PERSPIREX Comfort Antyperspirant dla skóry delikatnej i wrażliwej

PERSPIREX Comfort Antyperspirant dla skóry delikatnej i wrażliwej


Dziś chciałam Wam przedstawić produkt, który otrzymałam w prezencie w pudełku Pure Beauty. Jest to PERSPIREX Comfort Antyperspirant dla skóry delikatnej i wrażliwej.


OPIS: Unikalna formuła na bazie wody minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i zapewnia komfort stosowania.


Po zastosowaniu preparatu na skórze (np. pod pachami), chlorek glinu reaguje z wodą i białkami w kanalikach gruczołów potowych. W wyniku tej reakcji powstaje warstwa żelu, która blokuje ujście kanalika. Uniemożliwia to przedostawaniu się potu na powierzchnię. Skóra pozostaje więc przyjemnie sucha i świeża.

Po kilku dniach, w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka, warstwa żelu zostaje rozpuszczona. Aplikację należy powtórzyć.

Antyperspirant o unikalnym składzie, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Zapewnia od 3-5 dni ochrony przed poceniem i przykrym zapachem.

MOJA OPINIA: To produkt, który używa mąż ze względu na problemy z potliwością. Ma on pracę często jako kierowca kiedy przez wiele godzin siedzi w pomieszczeniu narażony na stres. Standardowo należy pamiętać, żeby zastosować produkt zgodnie z zaleceniem producenta czyli najpierw używamy go na suchą i nieuszkodzoną skórę. Nakładamy go przed pójściem spać - dwa pociągnięcia w centralnej części pachy góra i dół. Zostawiamy go do całkowitego wyschnięcia i rano zmywamy go wodą. Taka aplikacja powoduje, że na skórze powstaje warstwa żelu, unimożliwia ona wydostanie się potu a tym samym nie mamy już tak zwanych mokrych pach.  Stosujemy go co 2-3 dni co zapewnia pełen komfort podczas krótkich wyjazdów - nie trzeba go zabierać ze sobą. Dodatkowo buteleczka jest tak mała i urocza, że chciałabym, żeby wszystkie antyperspiranty miały jaki gabaryt. Póki co produkt ten sprawdza się u nas bardzo dobrze. Polecam go zwłaszcza dla osób, które wiedzą, że się pocą i chciałyby nie myśleć o tym problemie tylko go rozwiązać. 

Znacie ten produkt?  

 

6 komentarzy:

 1. Nie używałam jeszcze tego produktu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tego produktu ale dobrze się zapowiada. Ja jestem wśród tych, którzy mają ten problem i chcieliby go rozwiązać.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę kupić ten antyperspirant.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podarowałam swój teściowej 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny produkt, przyda się na stresujące sytuacje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl