poniedziałek, 20 lutego 2012

Max Factor - Mascara False Lash Effect

Tusz wydłużająco - pogrubiający

Opis: daje efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml

Moje wrażenia:
Bardzo fajnie pogrubia, rozdziela rzęsy ale nie aż tak jak bym chciała. W mniejszym stopniu wg mnie wydłuża. Efekt jest fajny, nie kruszy i nie osypuje się. Szczotka dość duża, dość trudno się nią operuje, zbiera sporą ilość tuszu co raczej jest wadą.
Jak dotąd miałam dwie ulubione mascary Lancome hypnose drama i max factor 2000 kalorii ten Tusz chyba postawiłabym na 3 miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl