środa, 24 kwietnia 2013

Brother Max Termometr do kąpieli i pokoju Ray - http://abckid.pl/Opis producenta: Brother Max Termometr do kąpieli i pokoju Ray - to praktyczna zabawka, jak również cyfrowy termometr do kąpieli i mierzenia temperatury otoczenia został sprytnie zaprojektowany, aby spełniać rolę zabawki pływającej, będącej również niezbędnym gadżetem podczas kąpieli.Duży, czytelny wyświetlacz LCD pozwala na łatwy odczyt i jeśli temperatura osiągnie 39˚C lub więcej, ekranik wyświetli napis "HOT", ostrzegając, że woda jest zbyt gorąca dla Twojego malucha. Można również użyć Raya jako termometru pokojowego. Zalecana komfortowa temperatura kąpieli i otoczenia znajduje się również na przodzie ekranu dla łatwego odniesienia (37˚C dla kąpieli i 19˚C dla pomieszczenia).


Moja opinia: Termometr od razu przypadł nam do gustu. Położna co prawda zalecała mierzenie temperatury wody łokciem i tak teżż robimy dodatkowo, ale ja jakoś nie mam do łokcia zaufania ;). Dzięki temu urządzeniu w każdej chwili mogę zmierzyć temperaturę wody. Termometr włożony do wanienki śmiesznie unosi się i dryfuje po powierzchni wody;). Mały jest nim zainteresowany. Rzeczywiście pokazuje on także specjalny napis kiedy woda jest za zimna lub za ciepła. Przez resztę dnia stoi na półce i odmierza temparaturę w pokoju :). Muszę powiedzieć, że prócz praktyczności cieszy on moje oko. Jest zwyczajnie słodki:). Nie wiem jak sobie radziliśmy bez niego :).Zapraszam serdecznie do odwiedzenia strony http://abckid.pl/ gdzie jest mnóstwo słodkich i przydatnych akcesoriów.

10 komentarzy:

 1. Fajny i zabawny, na pewno kupiłabym swojemu dziecku zamiast tradycyjnego do wanny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ten termometr. My mieliśmy taką zwykłą kaczuchę, ale szybko poszła w odstawkę. Ten pewnie by posłużył dłużej jako zabawka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny. Ciekawe produkty ma ta marka dla maluszków.

  OdpowiedzUsuń
 4. swietna sprawa z tym termometrem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie potrafię sprawdzić wody łokciem, taki termometr wielofunkcyjny jest na pewno przydatny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetny termometr :) Zawszę sprawdzam na czuja wodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale fajny, może jak będę miała następne dziecko to się pokuszę

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl