wtorek, 24 listopada 2015

BIOLU - Żel do zmywarki pomarańczowy - Biolindo


Żel do zmywarki pomarańczowy. Czy mieliście coś podobnego ? Bo ja pierwszy raz :) Produkt zamówiłam na BIOLINDO.

OPIS: Żel do mycia naczyń od Biolu zawiera czyste roślinne tenzydy, jest wolny od składników petrochemicznych, a tym samym szczybko i całkowicie biodegradowalny.

Cechy:
- rozpuszcza tłuszcz i uporczywe zabrudzenia
- wolne od smug i błyszczące naczynia
- świeży przyjemny zapach pomarańczy, dzięki czystym eterycznym olejkom
- wolny od fosforanów i barwników
- bez parabenów
- wolny od syntetycznych substancji zapachowych
- szybko i całkowicie biodegradowalny

MOJA OPINIA: Zwykle kupowałam tabletki lub proszek do zmywarki, żelu nigdy nie używałam. Z tego powodu właśnie postanowiłam taki produkt przetestować. 

Konsystencja oczywiście żelowa o pomarańczowym zabarwieniu i cytrusowym zapachu. Co najlepsze zapach ten utrzymuje się w zmywarce, po zakończonym programie kiedy otworzymy zmywarkę w całej kuchni pachnie cytrusami. Nie musimy więc dokładać oddzielnego zapachu do zmywarki. 

Obawiałam się tego, że ze względu na ekologiczny skład żelu, że nie będzie domywał wszystkiego. Okazuje się, że radzi sobie świetnie ze wszystkim co włożę do zmywarki, zarówno poobiadowe garnki jak i talerze czy słoiki po dżemach. Koszt około 27 zł za litr żelu. Powinno się go wlewać około 30 ml - co jak dla mnie daje dobrąą wydajność przeliczając cenę. Z praktycznych względów zaliczam też łatwość dozowania. w przypadku proszku często wysypywał się on na boki, tutaj tego nie ma. Precyzyjnie dozujecie żel do przegródki w zmywarce.

Dodam, że korzystam z różnych programów w zmywarce, zwykle nalewem właśnie ten żel i wsypuję sól. Nic więcej nie dodaję. Naczynia są ładnie umyte i bez smug :)

Świetny produkt, jestem naprawdę z niego zadowolona i Polecam !


11 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl