czwartek, 18 maja 2017

Event - uroczyste otwarcie Salamandra Beauty Institute w Poznaniu


Kochani, jak już wiecie z moich mediów społecznościowych (przypominam mój instagram: madziakowo, FB macie na pasku bocznym bloga) 7 kwietnia 2017 roku o godzinie 17:00 byłam na uroczystym otwarciu Salamandra Beauty Institute. Na event otrzymałam specjalne personalizowane zaproszenie, które zostało mi doręczone przez kuriera. Obowiązywał strój koktajlowy.
Jest to miejsce łączące piękno, pasję oraz zdrowe podejście w kontekście dbania o urodę i sylwetkę.

Instytut mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 113 w Poznaniu. Nie sposób jest go przeoczyć :)

Zaraz po wejściu do budynku jest umieszczona recepcja gdzie można zostawić swoją kurtkę. W całym instytucie znajdują się gabinety zabiegowe. Zagospodarowane jest także pierwsze piętro oraz piętro -1 gdzie odbywają się z kolei zajęcia fitness. 

Po miłym przywitaniu przez obsługę zostałam poproszona wgłąb pięknej sali na parterze budynku. Był tam mini barek z szampanem oraz miły poczęstunek w postaci czegoś do picia i jedzenia. Standardowo kelnerzy zajmowali się tym, żeby każdy był zadowolony i nie stał bez niczego :)

Na początku przedstawiono właścicieli oraz całą kadrę zarządzająca, a także dermokonsultantki. Całość prowadził znany mi dziennikarz poznański :). Dowiedziałam się wówczas jaka jest filozofia i przesłanie Instytutu, jakiego typu zabiegi są w nim przeprowadzane oraz na temat sprzętu takich firm jak BIOTEC, XLASE czy klubu CITYZEN.  

Jedną z atrakcji było pojawienie się na scenie Pani Katarzyny Figury, która przede wszystkim wygląda przepięknie. Mówiła ona bardzo mądrze o tym w jaki sposób dbać o siebie, nie stając się jednocześnie kimś sztucznym i przerysowanym. Nie chodzi o to, żeby wyprasować sobie wszystkie zmarszczki i napompować usta. Trzeba znać umiar i rozsądek w dbaniu o urodę. 

Później wystąpiła także Kasia Wilk ze swoim repertuarem. Ja osobiście uwielbiam piosenki Kasi, a jej potężny głos na żywo powoduje ciarki na całym ciele. Coś niesamowitego. Miałam okazję wysłuchać największych hitów Kasi, a nawet kilka bisów. Kasia to przeurocza osoba, która chętnie porozmawia i znajdzie czas dla każdego. 

Po tych wystąpieniach zostałam oprowadzona po poszczególnych salach, gdzie pokazywano przykładowe zabiegi na twarz i ciało. Ja osobiście miałam możliwość przetestować skaner VISIA jest to zaawansowany system analizy skóry twarzy. Dzięki niemu możemy się dowiedzieć nad czym mamy pracować jeśli chodzi o pielęgnację cery. Powiem Wam, że okazało się że wg tych badań moja skóra jest młodsza niż wiek metrykalny z czego się cieszę :) 

Nie sposób też nie wspomnieć o zabiegach laserowych na ciało. Mnie zainteresowała laserowa depilacja, o czym zamierzam Wam napisać w oddzielnym poście.

Ogólnie całe wydarzenie odbyło się w bardzo profesjonalny sposób. Wszystko świetnie zorganizowane, a sam Instytut przepiękny czysty i wpasowujący się w najnowsze trendy zarówno jeśli chodzi o wystrój wnętrz jak i najnowsze zabiegi kosmetyczne. 


15 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl