środa, 1 listopada 2017

KAPITAN NAUKA Gra Loteryjka Zwierzęta 2+


Dziś pokażę Wam jeszcze jedną grę Kapitan Nauka Gra Loteryjka Zwierzęta 2+.

OPIS: Znajdź w lesie wiewiórkę i sowę, sprawdź, czy w Arktyce spotkasz lisa polarnego i maskonura, a potem przenieś się na sawannę, by obserwować żyrafę i zebrę. Kto pierwszy położy wszystkie żetony w odpowiednich miejscach na planszy, niech krzyknie: „lotto”!

Niezwykle proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. „Loteryjka Zwierzęta 2+” rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania zwierząt w ich naturalnym otoczeniu.MOJA OPINIA: Jest to gra obrazkowa. Najprostszy wariant polega na wyjęciu jednej planszy ze zwierzętami oraz kółek z takimi samymi zwierzętami. Dziecko dopasowuje zwierzę do planszy. W bardziej zaawansowanym poziomie wyjmujemy więcej plansz i kółek. Gra jest bardzo dobrze wykonana, czuć pod palcami dobrą jakość papieru i poszczególnych elementów. Rysunki zwierzątek są przeurocze i bardzo zabawne. Polecam ją serdecznie, dzięki niej dziecko nie tylko dopasowuje zwierzęta, ale także uczy się nazw poszczególnych zwierząt. 

14 komentarzy:

 1. Ciekawa gra :D Zyskałaś kolejną stałą czytelniczkę ♥ Pozdrawiam cieplutko ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój brzdyl gdy był młodszy uwielbiał takie zabawy

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna gra dla maluszków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój młodszy niedługo będzie miał dwa latka i już zaczynam rozglądać się za jakimiś rozwijającymi i sympatycznymi grami :) Pięknie wydana gra, przyciąga uwagę dziecka, a to już połowa sukcesu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo ciekawa zabawa i nauka w jednym

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno mojej kuzynce by się ta gra spodobała. Rozejrzę się w sklepie, może kupię jej na mikołaja ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna
  �� na pewno dzieciakom się spodoba.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl