wtorek, 31 października 2017

Kapitan Nauka 100 zabaw z robotem Eliotem 4-5 lat


Dziś chciałam Wam pokazać grę dla 4-5 latków 100 zabaw z robotem Eliotem.

OPIS: 100 zabaw z robotem Eliotem to wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla cztero- i pięciolatków, który zapewni tobie i twojemu dziecku wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki. Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat kosmosu, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Dzięki zabawom z kosmicznymi postaciami, pojazdami i obiektami dziecko uzupełni wiedzę o Wszechświecie i będzie miało okazję do sformułowania własnych wyobrażeń na jego temat.

MOJA OPINIA: Jest to gra gdzie w zestawie jest dołączony zeszyt z zadaniami oraz specjalne śliskie karty z pisakiem. Na obu stronach każdej karty są specjalne polecenia do wykonania, jedne łatwiejsze inne trudniejsze. Pisakiem dziecko wypełnia te karty oraz zmazuje go czymkolwiek np chusteczką higieniczną (jest to suchościeralny pisak). Zadania są bardzo ciekawe i dotyczą ogólnie kosmosu. Sama jestem zaskoczona ile ciekawych łamigłówek można wymyślić. Na pewno nie byłabym w stanie sama tego zrobić. 

Co najważniejsze zadań jest bardzo dużo co sprawia, że gra się nie nudzi bo ciągle znajdzie się coś ciekawego i innego, nie ma też monotonii. Wykonanie jej jest na najwyższym poziomie, grube karty , ładne kolorowe ilustracje. Bardzo lubimy tę grę. Serdecznie polecam 

13 komentarzy:

 1. Świetny produkt, uwielbiany takie zestawy ze zmazywalnym pisakiem :) Prawdziwy kosmos ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie widziałam, ale wygląda bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla nas jeszcze o rok za wcześnie, ale może już odłożę :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie zabawy edukacyjne z pewnością dobrze zrobią - świetna zabawa i nauka w parze idą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To u Nas jeszcze z 3 lata :D ale fajna propozycja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl