piątek, 21 września 2018

Szkolnik Superdziewczyny


Dziś chciałam Wam pokazać ciekawą książkę do organizacji czasu dla dziewczyn :)

OPIS: Zorganizuj się z Emi.

Oto niezwykły szkolnik-planer tylko dla superdziewczyn! Zabawa i wsparcie rozwoju osobistego dzieci w jednym. Przygotowany z myślą o dziewczynkach, które chciałyby same planować swoje działania i zarządzać własnym czasem w szkole i w domu.

W siedmiu krokach superdziewczyny do superorganizacji, autorka popularnej serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn", podpowiada, jak korzystając z pomocy szkolnika nauczyć się robić wszystko w swoim czasie i znaleźć więcej czasu na zabawę i relaks. Zawiera wiele materiałów do samodzielnego opracowania jak: planer roczny, kalendarz miesiąca, odrabianki, karty do organizacji urodzin, ferii czy wakacji, pamiętnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej. Inspiruje dziewczynki dzięki prezentacji sylwetek dwunastu superdziewczyn jak Emma Watson czy Anne Frank, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. Szkolnik Superdziewczyny to idealny pomocnik w domu i w szkole, który warto mieć!MOJA OPINIA: Pamiętam jak w dawnych latach za dzieciaka robiłam swoje pamiętniki. Wklejało się tam różne zdjęcia, odpowiadało na pytania typu jaki jest mój ulubiony kolor czy danie. Brało się wtedy zwykły zeszyt i dzięki wpisom stał się on naszym pamiętnikiem czy notatnikiem. Nie było wtedy tak ciekawych propozycji jak na przykład szkolnik superdziewczyny. Tutaj znajdziemy dosłownie wszystko - począwszy od spersonalizowania szkolnika czyli wpisania kilka swoich danych można wklejać zdjęcia  i rysować. Możemy w tym szkolniku planować zarówno dzień jak i tydzień czy rok. Jest też miejsce na wpisania prac domowych, które musimy zrobić. Książka pokazuje też 12 dziewczyn gdzie krótko opisuje kto to jest i czym się zajmuje na przykład Księżna Diana, Simona Kossak, Frida Kahlo itd. Mamy też miejsce na pomysły na prezenty świąteczne. Książeczka jest gruba ale lekka bardzo fajnie rozplanowana można sobie wpisać i uzupełnić dowolny tydzień. Sa też noworoczne postanowienia i plany sylwestrowe. Mnóstwo bardzo fajnych pomysłów na zorganizowanie czasu i ogarnięcie wszystkiego. Mój egzemplarz poszedł do bratanicy, która jest z niego niezwykle zadowolona. Serdecznie polecam ! 

12 komentarzy:

 1. Jaki fajny. Dla nastolatek jest super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nastolatki na pewno będą zachwycona :) Prezentuje się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba tym bardziej, ze wszystkie kobiety/ dziewczyny , które występują w tym kalendarzu darzę sympatią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo to może być fajny prezent dla chrześnicy męża :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ekstra dla młodych dziewcząt na pewno super :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa a kobiety/ dziewczyny wymienione bardzo lubię. Sama mam taką jedną pamiątkową książeczkę jak był miesięcznik 13 :) i jak to była frajda dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacja. Z czasów podstawówki co roku musiałam mieć tego typu kalendarz! Nie umiałam bez nich funkcjonować :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Od razu przypomniało mi się jak byłam dzieckiem i też robiłam pamiętniki :D teraz w sklepach jest taki wybór! :) fajna sprawa :) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, nauka planowania od najmłodszych lat 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajny wydaję się być ten kalendarz :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ciekawy kalendarz
  https://eskucinska1.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl