środa, 13 marca 2019

Kapitan Nauka - Re, re, kum, kum zagadki obrazkowe


Dziś chciałam Wam pokazać fajne zagadki obrazkowe Kapitan Nauka.

OPIS: Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum! to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 200 różnorodnych zagadek uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, przybliża świat zwierząt, a przede wszystkim stanowi świetną zabawę!
Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 2-3 lat przez psycholog zajmującą się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci, Magdalenę Trepczyńską. Dostosowanym do wieku dzieci tematom poruszanym w zagadkach towarzyszą kolorowe, zabawne ilustracje Anety Sitarz, które zaintrygują najmłodszych.


MOJA OPINIA: To bardzo pomysłowa rzecz, która może zaskoczyć nie jednego rodzica. W kartoniku znajdujemy talię kart przypiętych klipsem. Bardzo dobry patent bo nic nam się nie pogubi i trzymamy w ryzach karty zawsze w tej samym porządku. Karty są dwustronne i zawierają przeróżne zadania, na przykład: pokaż dwie takie same zebry, do którego stada należy ta owca, w których koszykach śpi tyle samo kotów, które zwierzę nie pasuje do pozostałych, znajdź muchę, które zwierzę nie ma kopyt, znajdź pary takich samych motyli, znajdź trzy różnice między obrazkami. Krótko mówiąc jest to genialny sposób na spędzenie czasu w edukacyjny sposób. Karty są bardzo porządnie zrobione, nie ma opcji żeby je podrzeć czy zniszczyć. Niektóre pytania są prostsze inne bardziej skomplikowane, ja jestem oczarowana. Warto zwrócić uwagę także na piękne ilustracje, które są miłe dla oka i bardzo proste. 

Polecamy zarówno do domu jak i w podróż do auta czy też gdziekolwiek gdzie trzeba na przykład siedzieć i na coś czekać. Jak wiadomo nie warto się nudzić tylko działać. 

A Wy znacie te karty ?

11 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl