środa, 20 marca 2019

Sowa Mądra Głowa – Nawlekaj Nie Czekaj
Dziś chciałam Wam pokazać naszą ulubioną grę Nawlekaj Nie Czekaj 

OPIS: Miejsza, poręczna wersja gry uwielbianej przez wszystkich przedszkolaków. W trakcie gry odkryj kartę. Wpatrując się w nią przez kilka sekund, staraj się zapamiętać kolejność kolorów. Po sygnale nawlekaj na linkę jak najszybciej kolorowe kule – zgodnie z układem odczytanym z karty. Wspaniałą zabawa, która jest jednocześnie znakomitym treningiem zręczności i świetnym ćwiczeniem pamięci. Poziom trudności należy dostosować do możliwości graczy (karty zwierają wzory od 3 do 7 kolorowych kul). Sprawdź swoją pamięć i zręczność.
MOJA OPINIA: Gra ta towarzyszy nam kilka razy w tygodniu i polecam ją już dzieciom nawet młodszym - tak około 2 lat. Najbardziej lubimy losować kartę i według wzoru nawlekać na sznurki kulki w różnych kolorach. Jest to świetna manualna praca, która rozwija małe rączki, uczy precyzji i dokładności. Świetna do nauki kolorów ponieważ ćwicząc każdą kartę nazywamy każdy kolor. Kulki są na tyle duże, że dziecko nie zrobi sobie nimi krzywdy. Małe poręczne pudełko jest idealne nawet podczas podróży. Powiem szczerze, że interesuje ona dzieci w każdym wieku i jest rewelacyjna. Fajne jest też to, że mamy kilka opcji gry - instrukcja podpowiada nam kilka możliwości jak grać na poziomie łatwym oraz tym trudniejszym. 

Polecam ją każdemu zarówno do własnych dzieci jak i na prezent, genialna gra wspomagająca czynności manualne dziecka i mająca edukacyjne przesłanie.  


7 komentarzy:

 1. Widziałam kilkukrotnie tę grę, ale nie wiedziałam, że jest taka fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna nauka przez zabawę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałyśmy kiedyś tą grę, korzystałyśmy z niej i uważam, że jest naprawdę bardzo fajna i wspomagająca rozwój dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta gra jest bardzo fajna! :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna gra, jak się trochę postaramy to sami możemy stworzyć podobny zestaw :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl