piątek, 11 października 2019

Śledź przesyłki z Tracktry

Na pewno wiele razy widzieliście moje posty z zakupami z Aliexpress. Staram się kupować tanio i takie rzeczy, których naprawdę potrzebuję. Ciągle kupuję coś nowego i to wciąga. Niestety kuszą mnie też droższe produkty. Raz nabyłam pędzle i przyszły one kurierem w ciągu dwóch tygodni. To było coś niesamowitego. Kiedy tylko dowiedziałam się, że istnieje strona na której mogę śledzić swoje przesyłki od razu do mojego koszyka zaczęło wpadać coraz więcej rzeczy.

Mam na myśli portal Tracktry. Jest to narzędzie online do śledzenia zagranicznych przesyłek, wspólpracuje z wieloma firmami kurierskimi FedEx, DHL, UPS, ChinaPost, PostNL, DPD, WishPost oraz sklepami na całym świecie jak Aliexpress, eBay. Całą listę warto zobaczyć, klikając przycisk z ciężarówką i napisem Others na stronie głównej. Oczywiście narzędzie jest darmowe więc można śmiało z niego korzystać, zwłaszcza jeśli lubimy robić zakupy na całym świecie. Po co się ograniczać skoro możemy mieć coś co nas interesuje w dodatku bez wychodzenia z domu. Wystarczy mieć komputer i internet i już możemy na bieżąco śledzić losy naszych przesyłek. 

Firma powstała ponieważ kilka osób zauważyło, że śledzenie, zwłaszcza śledzenie przesyłek międzynarodowych, jest zawsze skomplikowane i niewygodne dla każdego kupującego online. Dlatego niezwłocznie opracowano Tracktry. W mojej opinii to wspaniałe bezpłatne narzędzie internetowe, które zapewnia ogrom informacji przy mniejszej liczbie kliknięć i przekierowań. Bo każdy z nas lubi proste rozwiązania, bez zbędnej filozofii. 

Jest też strona OrderTracking na której także można sprawdzić naszą przesyłkę. Jest to globalne śledzenie zamówień w jednym miejscu. To narzędzie do śledzenia, obsługiwane przez głównych globalnych przewoźników. Jest tu możliwość wyświetlenia status wielu dostaw na jednej stronie. Oszczędza nam to czas śledzenia zamówień online zarówno dla klientów jak i handlowców obsługujących wiele zamówień.

Strona Poczta Polska obsługuje także wiele przesyłek, które już dotarły do naszego kraju do sortowni i czekają na dalszą podróż do konkretnej lokalizacji. 

Ostatnia strona to Lasership to firma spedycyjna, która oferuje usługi dostawy na Środkowym Zachodzie i we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Oferuje ona usługi śledzenia paczek od ponad 600 kurierów, w tym China EMS (ePacket), Yanwen, USPS i innych.

Znacie te strony ? Kupujecie na stronach zagranicznych ?

7 komentarzy:

 1. Ja nie kupuję na stronach zagranicznych, dlatego też nie znam tej strony, ale warto wiedzieć, że taka istnieje. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo super sprawa :D Jestem bardzo ciekawa gdzie już są moje nowe pędzle z Alie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze mi się nie zdarzyło kupić czegoś z zagranicy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam te strony. Czasami kupuję na Aliexpress.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tych stron, ale przynajmniej dla mnie to bardzo przydatny post :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl