sobota, 14 grudnia 2019

napisy 3d - gdzie zlecić wykonanie ?
Dziś przychodzę z tematem napisów 3d. Reklama, która wykorzystuje litery przestrzenne 3D podświetlane to bardzo efektowny i skuteczny rodzaj przekazu dla wszystkich. Tak naprawdę pierwszy raz spotkałam się z tego typu reklamą będąc na meczu mojej ulubionej drużyny piłki nożnej. Wtedy zobaczyłam wielkie napisy 3d, które przyciągnęły moją uwagę.

Szukając wykonawcy tego typu reklamy warto znaleźć taką, która wykonuje zarówno litery 3D, cyfry i szyldy 3D świetlne, a także skomplikowane znaki, loga oraz herby (na bazie plików wektorowych) oral litery podświetlane. 

Trwałe i ekonomiczne litery blokowe, w tym również napisy 3D wykonane ze styroduru, ciętego ploterem termicznym. Ważny jest oczywiście sposób wykonania oraz wysoka jakość. Napisy 3D wyglądają bardzo dobrze zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku. Tak jak wspominałam widziałam tego rodzaju napisy na meczu, ale jak tak głębiej się zastanowię, to spokojnie mogłabym wymienić jeszcze kilka innych miejsc gdzie widuję napisy 3d regularnie. 

Po∂świetlane litery można tak naprawdę wykonać we wszystkich czcionkach oraz formatach. W obecnych czasach warto postawić nie tylko na świetny, unikalny pomysł ale również na dobrego wykonawcę.

Dobrej jakości firma oferuje nowoczesne litery podświetlane 3D w dowolnym kształcie, a także wszelkie znaki, cyfry i symbole. Nie trzeba się ograniczać. 

Warto przemyśleć każdy aspekt napisu. Ważne jest tutaj oświetlenie - litery mogą być podświetlone modułami led, żarówkami led, neonami, diodami czy nawet światłowodami. 

Trzeba też zwrócić uwagę, że litery które mają być zewnętrzną ozdobą muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Najpiękniej wyglądają litery podświetlane. Kiedy staje się wieczór czy mamy po prostu szarą aurę jesieni i zimy wówczas takie napisy przyciągają oczy każdego przechodnia.    

Wysokiej jakości profesjonalne firmy oferują dziś nawet wizualizację reklamy gratis. Warto zapytać o cenę i urzeczywistnić nasz pomysł na reklamę. Często może nas zdziwić cena. Tak naprawdę niektóre wielkie projekty mogą być przez nas postrzegane jako horrendalnie drogie natomiast w praktyce okazuje się, że wcale takie nie są. 

Co sądzicie o tego typu reklamach ? 

10 komentarzy:

 1. Reklama dźwignią handlu :) Myślę, że tego typu napisy są bardzo przydatne, bo przyciągają wzrok, wzbudzają zainteresowanie, a o to przecież w reklamie chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ktoś potrzebuje takiej reklamy to na pewno warto wiedzieć takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam taką podświetlaną literkę 3D. Pierwszą swojego imienia i jestem bardzo z niej zadowolona. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo estetyczny i efektowny sposób na reklamę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa. Ja jeszcze nigdy z czegoś takiego nie korzystałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sprawa, na reklamę rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla firm takie napisy świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy temat, pewnie współcześni lubią takie rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl