piątek, 6 marca 2020

Nowości wydawnicze LOL surprise, winx
Dziś nowości wydawnicze.

1. LOL surprise - magazyn wydanie specjalne - mamy tu fajne niespodzianki - opaska na oczy spinki do włosów i gadżety. Świetna gratka dla dziewczynek.

2. LOL surprise hejka to my - gazetka z 100 naklejkami - poznaj lalki i ich sekrety. The glitterati, athletic. Dowiedz się więcej o uroczych lalkach poznaj ich siostrzyczki. Odkrywaj sekretne wiadomości i baw się naklejkami. Gazetka jest dość gruba sporo informacji o lalkach.

3. LOL Surprise - Nasza ekipa - to kolorowanka. Możemy ulubione lalki pokolorować tak jak chcemy. Bardzo kreatywna i ciekawa. Lalki są dużych rozmiarów jest co kolorować.

4. LOL Surprise stylowa ekipa - tutaj mamy zadania mieszane zarówno labirynty, naklejki, zadania do wykonania, kolorowanki. Bardzo wszechstronna gazetka z lalkami w roli głównej. 


5. Shimmer shine - życzenia do spełnienia - magia przyjaźni - też mamy tu sporo zadań - rozstajne drogi, klejnot dżinów, labirynt, wykreślanka, naklejki, puzzle do przyklejenia, kolorowania itd. 

6. Rycerka Nella - zadania łamigłówki i kolorowanki - książka z naklejkami  wszechstronne zadania do zrobienia z bohaterami bajki w roli głównej. Bardzo kolorowa i ładnie wydana gazetka idealna dla dziewczynek. 

7. Winx sekretna wiadomość - bransoletka plus niespodzianka w gratisie. Aż 24 strony komiksu. My mamy wersję z notesikiem i pisakiem. 8. Scooby Doo - potwornie lepka grabula - scoobastycznie skoczna piłeczka plus oczywiście komiks ze scooby doo. 

9. Kolekcja filmowa na płycie jest 5 odcinków 44 cats - misja arcykotków. Płyta na DVD. Nie znamy tej bajki jeszcze ale wszystko przed nami. 

10. Psi patrol  gotowi do nauki i 2 prezenty - tablica ścieralna z mazakiem oraz karty edukacyjne do zabawy. 

Jak widzicie sporo nowości, warto zerknąć na ulubione gazetki naszych pociech. 


11 komentarzy:

 1. These are cute. I cannot wait until my daughter is old enough to get these for her and play with her. She is 15 months just now.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze lubiłam kolorowanki i naklejki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naklejki i gadżety zawsze zachęcają młodych do sięgnięcia po takie gazetki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie dziewczynki byłyby zachwycone takim zestawem - moja córeczka na pewno!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej, ile tego jest. Niewątpliwie jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Tobie znam te laleczki :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie gazetki cieszą się zainteresowanie mwśród dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzieci to muszą Cię uwielbiać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajne dla dzieci:) Dużo zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak bym pokazała siostrzenicy psi patrol to chyba by mi nie dała żyć dopóki bym jej nie kupiła haha!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie moje klimaty bo nie mam dziecka, a sama tych LOL nie kumam.. ale wchodzę tutaj i zawsze wiem - co jest na czasie. Dzięki temu bratankowi i bratanicy będę mogła kupić wszystko, co jest porządane przez dzieci :D Ale co do Scooby Doo to sama bym sobie kupiła haha :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl