piątek, 28 sierpnia 2020

Kampanie Reklamowe
Kampanie Reklamowe w Afterweb to coś na co warto zwrócić uwagę. Dzięki takiej kampanii Afterweb można osiągnąć pierwszą pozycję w wyszukiwarce z Google Ads / AdWords !

Google AdWords to system reklamowy umożliwiający wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania, a także na stronach partnerów w ramach programu Google AdSense. Profesjonalna kampania daje efekty w postaci klientów.

Umiejętny dobór słów kluczowych jest istotne w spełnieniu oczekiwań Klienta.

Agencja zajmuje się wieloma kampaniami reklamowymi między innymi:
- linki sponsorowane - to są odpowiedzi na pytania, których wiele osób szuka w wyszukiwarce Google, ta forma jest idealna praktycznie dla każdej branży
- Remarketing - polega to na ponownym wyświetlaniu Twojej strony u osób, które już kiedyś na niej byli, ułatwia to przykładowo dokończenie zakupów
- reklama dispay pozwala na wyświetlenie Twojej reklamy na innych stronach internetowych, zwłaszcza tych chętnie odwiedzanych i popularnych
- zakupy google - pokazywanie produktów w wyszukiwarce google w celu zakupów, kiedy użytkownik czegoś konkretnego szuka wyświetla mu się produkt i cena

Reklamy Google są czymś niezwykle precyzyjnym. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala trafić w punkt jeśli chodzi o konkretny rynek sprzedażowy. Stawiając na tego rodzaju kampanie mamy niemal natychmiastowy efekt, nie musim czekać i liczyć na cud  tutaj sztab ludzi pracuje nad sukcesem, jest to metoda wypracowana i pewna.

Najważniejszy jest nie tylko szeroki zasięg ale i mierzalne wyniki, które możemy kontrolować i śledzić. Nie kupujemy kota w worku ale faktyczne wsparcie i wiedzę.

Konkretne opłaty w reklamie AdWords naliczane są za kliknięcie użytkownika w reklamę. Klient nie płaci za wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce Google, dopiero przeniesienia użytkownika na stronę poprzez jego świadome kliknięcie wtedy mamy faktyczny efekt i opłatę.

Kampania prowadzona jest w przemyślany sposób. Najpierw określony jest cel oraz grupa docelowa. Potem dobór trafnych słów kluczowych oraz plan kampanii. Jak sami wiecie planowanie poszczególnych kroków może dać długofalowe efekty. Efekty pracy są stale monitorowane, w razie czego na bieżąco wdrażane są poprawki, które mają na celu optymalizację pracy. Raportowanie jest czymś bardzo naturalnym dzięki temu klient wie za co płaci i dodatkowo motywuje do dalszej pracy. 

Jak wiecie rozpoznawalność marki w tych czasach jest bardzo istotna. Dobrej jakości kampania pomaga naszej firmie zyskać rozpoznawalność zwiększa nasze szanse na sprzedaż oraz pozyskuje wartościowy ruch na stronie. Warto dać szanse specjalistom, żeby przekonać się jakie wyniki za tym idą. 

Znacie Afterweb ? 

6 komentarzy:

 1. Na pewno jest to bardzo ważny post dla osób zainteresowanych tematem. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam Afterweb, myślę, że warto skorzystać z usług tej agencji:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, ale bardzo przydatne informacje dla przedsiębiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znałam i w sumie nie wiedziałam wsyztskieog o czym piszesz ! dzięki ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat ciekawy i na pewno przydatny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam firmę, godna polecenia :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl