sobota, 10 kwietnia 2021

Nowości wydawnicze LOL, PSI PATROL,Pokażę Wam nowości wydawnicze gazetek dla dzieci.


LOL Surprise Pokoloruj Świat! Książeczka z kolorowankami. Bohaterami obrazków są sympatyczne, uwielbiane przez przedszkolaki zwierzątka. Zabawa w samodzielne pokolorowanie szablonów dostarcza radości i wspiera rozwój manualnych umiejętności dziecka. To typowa kolorowanka - mamy sporo obrazków lalki są duże więc łatwo je pokolorować, każda inna dużo możliwości. 


LOL Surprise 525 Naklejek Kolorowy magazyn dla miłośników popularnych laleczek LOL Surprise. W środku znajdziemy dużą porcję przygód, zabawy, łamigłówki, labirynty oraz 525 naklejek. W towarzystwie ulubionych postaci mali czytelnicy mogą rozwijać umiejętności manualne, kreatywne myślenie i dobrze się bawić. jest tutaj dużo zadań z dziewczynkami - pokonaj labirynt, dodaj w każdym rzędzie nutę o brakującym kolorze, napisz co lubisz w swojej przynaciółce, zrób z figur geometrycznych ciekawe postacie, która lalka różni się od pozostałych w rzędzie. 


PJ Masks Pidżamersi Pokoloruj Świat Kolorowanka dla miłośników popularnego serialu animowanego. Do wspólnej zabawy i przeżywania niesamowitych przygód zachęcają zielony Gekson, czerwona Sowella i niebieski Kotboy. To także świetna okazja, aby ćwiczyć umiejętności plastyczne i manualne. W środku strony pełne atrakcyjnych kolorowanek. mamy tu typową kolorowankę, czarno biali bohaterowie z ulubionej bajki. 


Psi Patrol 525 Naklejek Kolorowy magazyn dla miłośników popularnej bajki z bohaterskimi pieskami. W środku znajdziemy dużą porcję przygód, zabawy, łamigłówki, labirynty oraz 525 naklejek. W towarzystwie ulubionych postaci mali czytelnicy mogą rozwijać umiejętności manualne, kreatywne myślenie i dobrze się bawić.Psi Patrol Przyjaciele z bajki 3 Ekipa marzeń

Baw się z pieskami z Psiego Patrolu! Czekają na ciebie łamigłówki, labirynty, zagadki i kolorowanki. A do tego naklejki! Nuda nie ma żadnych szans! To też jedna z cieńszych książeczek fajnie można z nią popracować są naklejki do przyklejenia i zadania do wykonania, pomóż uzupełnićciąg obrazków itd.  


Psi Patrol 32 Wieża z pizzy

Alex i pani burmistrz chcą zrobić najwyższą na świecie wieżę z pizzy! Tak wysoką, by trafiła do księgi rekordów. Niestety, na drodze staje im burmistrz Humdinger. Pora, by Psi Patrol pomógł przyjaciołom z Zatoki Przygód! Lubimy te książeczki bo w każdej jest inna opowieść - taka mała książeczka jest super w podróz przy okazji lekka cienka i nie zajmuje dużo miejsca. 

Psi Patrol Pokoloruj Świat!

Książeczka z kolorowankami. Bohaterami obrazków są sympatyczne, uwielbiane przez przedszkolaki zwierzątka. Zabawa w samodzielne pokolorowanie szablonów dostarcza radości i wspiera rozwój manualnych umiejętności dziecka.


Psi Patrol Przyjaciele z bajki 4 Akcje na 4 łapy -mamy tu zadania typu połącz kropki, pokoloruj obrazki, sudoku, trzeba iść po polach. Generalnie też dość ciekawa różnorodka pozycja z wieloma zadaniami do zrobienia. Psi Patrol Zadania dla przedszkolaka 5-6 lat Wyzwania z Zatoki Przygód

Zadania dla przedszkolaka 5-6 lat

Dołącz do dzielnych piesków i wspólnie z nimi rozwiązuj zadania, rysuj, maluj i wycinaj.

Ucz się i baw na całego!

Pamiętaj, że dla Psiego Patrolu nie ma rzeczy niemożliwych!

Najbardziej spodobała mi się właśnie ta nowość dla przedszkolaków - jest tu sporo do pisania po śladzie, coś do wycinania, trzeba narysowac druga polowe twarzy pieska, zrobic wykreslanke itd. Kartki są takie jak w bloku porządne i solidne bardzo fajna opcja dla dzieci jestem pod wielkim wrażeniem. 
 
Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.


10 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl