piątek, 23 kwietnia 2021

Nowości wydawnicze - świnka Peppa
Peppa Pig Zadania na Medal

Kolorowa książeczka z przygodami świnki Peppy i jej przyjaciół, bohaterów popularnej kreskówki. To przyjaciele, którzy bez wychodzenia z domu potrafią przeżyć wspaniałe chwile. Poza ich perypetiami w środku znajdziemy ciekawe zadania i łamigłówki. Do tego zawieszka z łańcuszkiem i wizerunkiem ulubionej postaci.


Peppa Pig 525 Naklejek - Sport to zdrowie

Kolorowy magazyn dla miłośników popularnej bajki ze świnką Peppą. W środku znajdziemy dużą porcję przygód, zabawy, łamigłówki, labirynty oraz 525 naklejek. W towarzystwie ulubionej postaci mali czytelnicy mogą rozwijać umiejętności manualne, kreatywne myślenie i dobrze się bawić.
Peppa Pig Zadania dla Przedszkolaka

Seria książeczek edukacyjnych z bohaterami popularnej kreskówki „Peppa Pig”. W środku znajdziemy ciekawe zabawy i ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka, które rozwijają umiejętności przedszkolaków oraz dostarczają mnóstwa świetnej i mądrej rozrywki.


Świnka Peppa Chrum… Chrum… 69 Graj w zielone!

Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy.

„Świnka Peppa. Chrum… Chrum…” to książeczka skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką mali czytelnicy będą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Pokoloruj świat! Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą 2 2021

Zachęcająca do wspólnej zabawy seria książek z ulubionymi bohaterami przedszkolaków. Każda książka zawierająca 24 strony pełne atrakcyjnych dla dziecka kolorowanek.


Peppa Pig. Przyjaciele z bajki. Co dobrego u Peppy?" - Opracowanie zbiorowe
Atrakcyjna seria książek w miękkiej oprawie z wykrojnika prezentująca bohatera danej historii. Wewnątrz publikacji maluchy odkryją dwa arkusze kolorowych naklejek.

Świnka Peppa Przyjaciele z bajki 4 Na pogodę i na deszcz!

W każdą pogodę można się dobrze bawić. Wystarczy trochę fantazji, kredki i książeczka z Peppą. Dołącz do wesołej świnki i jej przyjaciół. Nuda nie ma szans!
 

Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.


8 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl