niedziela, 29 sierpnia 2021

Nowości gazetkowe dladzieciDziś chciałam Wam pokazać nowości gazetkowe dla dzieci. 

Akcja na wodzie.
Strażacy ruszają na pomoc bez względu na warunki. Czasami po wzburzonych falach! Dołącz do nich, wykonaj zadania i baw się doskonale!

Pieski w akcji! Rocky
Gdy Rocky szykuje się do nowej misji, nie zwlekaj! Przygotuj ołówek, kredki i nożyczki. Za chwilę wytniesz ekowóz i weźmiesz udział w akcji sprzątania plaży w Zatoce Przygód. To będzie świetna przygoda.
Psi Patrol Motopieski na start!
Książka ze zmazywalnym flamastrem, z zadaniami, które rozwijają zdolności grafomotoryczne dziecka.
Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się z Motopieskami! Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli pamiętaj, że zawsze można zamazać rysunek i spróbować jeszcze raz. Ta przygoda nigdy się nie kończy!

Świnka Peppa. Zadania do ścierania. Jak z nut
Peppa bardzo lubi muzykę i potrafi się świetnie przy niej bawić. Przyłącz się do niej i dowiedz się wszystkiego o dźwiękach oraz jak wygląda studio nagraniowe i jakie instrumenty się tam znajdują.

Bohaterowie za rogiem. Zadania do ścierania. Strażak Sam
Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się z Samem i ze strażakami z Pontypandy! Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, pamiętaj, że zawsze możesz zamazać rysunek i spróbować jeszcze raz. Ta przygoda nigdy się nie kończy!

Świnka Peppa. Strach na wróble

Seria książeczek poświęconych uroczej bajkowej śwince i jej przygodom. Peppa chciała pokazać nowej przyjaciółce Kylie, jak się skacze, ale zapomniała, że koleżanka jest kangurem. A one skaczą najwyżej ze wszystkich zwierząt Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. To znakomita propozycja wspólnej zabawy dla całej rodziny.
Psi Patrol. Spotkanie z pszczołami
Opowiadanie o przygodach dzielnych piesków z Psiego Patrolu.
Miód pochodzący z pasieki farmerki Yumi to przysmak ceniony w Zatoce Przygód. Burmistrz Humdinger też za nim przepada, dlatego knuje wraz z kociakami niecny spisek! Do akcji jak zwykle będzie musiał wkroczyć Psi Patrol...


PJ Masks. Przyklejam Odklejam. Na Księżyc.
Książka z naklejkami wielokrotnego użytku! Przeczytaj historyjki i naklej postaci wymienione w tekście, ożywiając opisane scenki. A potem wyobraź sobie, że akcja potoczyła się zupełnie inaczej. Możesz wielokrotnie przyklejać naklejki w różnych miejscach i odmiennych konfiguracjach. Przyklejaj i odklejaj, ile chcesz!


Peppa Pig. Przyklejam Odklejam. W przedszkolu.
Wybierz się z Peppą i jej przyjaciółmi do przedszkola - w pierwszy dzień po wakacjach.Baw się naklejkami wielokrotnego użytku! Przeczytaj opowiadanie i naklej postaci wymienione w tekście. A potem wyobraź sobie, że akcja opowiadania potoczyła się zupełnie inaczej. Możesz wielokrotnie przyklejać naklejki, tworząc różne scenki. Przyklejaj i odklejaj, ile chcesz!


Psi Patrol. Przyklejam Odklejam. Tajemnice dżungli
Książka z naklejkami wielokrotnego użytku! Przeczytaj opowiadanie o wyprawie piesków do dżungli. Ustaw postaci zgodnie z opisem lub… wymyśl wszystko na nowo. Możesz wielokrotnie przyklejać naklejki, tworząc różne scenki. Przyklejaj i odklejaj, ile chcesz!Poznaję liczby i figury. Wiem i ja! Psi Patrol
Poznaj liczby i figury z Psim Patrolem Każda strona książki składa się z dwóch części oddzielonych od siebie perforacją. Pierwsza część zawiera podstawową wiedzę, zaś druga – zadania do samodzielnego rozwiązania przez dziecko. Po wykonaniu zadań możesz oderwać tę część i pozostawić samą książeczkę z wiadomościami. Dziecko może do niej wracać wielokrotnie, by utrwalić znajomość liczb i figur, a także umiejętność dodawania i odejmowania do dziesięciu. Doskonała nauka i zabawa.


Peppa Pig. Wiem i ja! Potrafię już licz liczyć
Poznaj liczby ze świnką Peppą! Wykonaj ciekawe zadania, ucz się i ćwicz nowe umiejętności. Po zrobieniu zadań możesz oderwać tę część i pozostawić samą książeczkę z wiadomościami. Można do nich wracać wiele razy, żeby utrwalić znajomość liczb od 0 do 9. Doskonała nauka i zabawa jednocześnie!


L.O.L. Surprise! Przyklejam Odklejam. Czas na szał

Książka z naklejkami wielokrotnego użytku!

Rusz na miasto z Supreme Queen, koncertuj z Hairflip Club i zagraj w bingo z najbardziej słitaśnymi zwierzakami ever! Coś jeszcze? No chyba! W środku czeka na ciebie całe mnóstwo naklejek z lalkami. Możesz je przyklejać, ile razy chcesz! Wszystko zależy od Ciebie.


L.O.L. Surprise! Do wyboru, do koloru! 4 Samo złoto

Książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy - zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji. Nie zapomnij rozwiązać quizu - dzięki niemu dowiesz się, do jakiego klubu należysz!

Znacie te książeczki? Ja uwielbiam je za różnorodość pomysłów na zabawy przeplatane nauką. 


5 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl