piątek, 24 grudnia 2021

Nowości wydawnicze - psi patrol, peppaDzi kilka nowości wydawniczych. 
Pod spodem krótkie opisy oraz zdjęcia książeczek. My zabieramy się do pozycji ze świnką Peppą idealnie na zimowy dzień. 


Psi Patrol. Poznajcie Kosmo-Bliźniaki! 

Kolejne opowiadanie o dzielnych pieskach. Gdy Zatokę Przygód atakuje Lady Sroka, Psi Patrol potrzebuje wsparcia! Z odsieczą ruszają rezolutne bliźnięta. Ryder angażuje je do kosmoakcji!

Peppa Pig. Książeczki z półeczki. Potrząśnij i zagrzechocz!

Opowieść o tym, jak sympatyczna świnka i jej przedszkolni przyjaciele poznawali instrumenty perkusyjne. Przekonajcie się, kto wybrał bęben, kto talerze, a kto bongosy czy kastaniety, i jak wypadł koncert przedszkolnej orkiestry?
Jestem artystką!. Odkryj swój talent. Barbie


Kochasz tworzyć różne rzeczy, a w przyszłości chciałabyś zostać podziwianą artystką? Barbie też! Musisz tylko odkryć, jaka dziedzina sztuki jest ci najbliższa. Wykonaj zadania i sprawdź, czy większą frajdę sprawia ci malowanie, pisanie czy projektowanie. A może programowanie?

Do książki dołączony jest medal z wizerunkiem Barbie.

L.O.L. Surprise! Biały wygra. Do wyboru, do koloru!

To jest pewne, że światem rządzi kolor! Sprawdź jak urocze ślicznotki prezentują się w różnych barwach. W pierwszej części króluje róż, potem błękit a co w następnych? Przekonaj się sama! W środku ekstra zadania, spróbuj je rozwiązać, na pewno Ci się uda, bo jesteś przecież profesjonalistką od świata L.O.L. Surprise! To będzie epicka zabawa!

Peppa Pig. Chrum... Chrum... nr 73 Zima jest wesoła!

Książeczka skierowana do dzieci w wieku 2 6 lat. Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką mali czytelnicy będą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza
 Post powstał we współpracy.

Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.


6 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl