niedziela, 23 października 2022

Topowe produkty w rutynie zębów

 


Topowe produkty w rutynie zębów
Jakich produktów i marek używasz na co dzień? Warto zadać sobie to pytanie i szczerze odpowiedzieć. Czy robimy wszystko, aby żyło nam się lepiej. Czy produkty jakie używamy dobrze pielęgnują nasze ciało i jamę ustną. Ostatnio robiąc porządki w łazience uzmysłowiłam sobie, że mam kilka produktów, do których regularnie wracam. Sporo też wyrzuciłam. Wiecie jak to jest czasami kupujemy coś bo jest tanie i wydaje nam się, że sprawdzi się, jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości.Są to zawsze te same marki, sprawdzone przeze mnie na przełomie lat. Jedną z tych film jest Curaprox

Pamiętam jak mój mąż zawsze narzekał, że kupuję mu złe szczoteczki do zębów. On z natury ma bardzo wrażliwe dziąsła i za każdym razem musi mieć bardzo miękką szczoteczkę do zębów. Nie wchodzą w grę żadne elektryczne bo musi też uważać jak myje zęby żeby nie doszło do krwawienia dziąseł. Curaprox ma bardzo duży wybór szczoteczek z miękkim włosiem nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Kiedy kupiliśmy jedną szczoteczkę to zdaliśmy sobie sprawę z tego, że te szczoteczki są świetnej jakości. Wraz z każdm kolejnym zakupem poznaliśmy też inne produkty tej marki - takie pasty do zębów czy czyściki do przestrzeni międzyzębowych. 

Bardzo podoba nam się bogata kolorystyka szczoteczek - zarówno rączki są kolorowe jak i włosie. 

Inną firmą wartą uwagi jest TePe. Jest to szwedzka firma zajmująca się również tworzeniem produktów do jamy ustnej. Dla bezpieczeństwa wszystkie ich metalowe elementy są pokryte plastikiem. Bardzo lubię dbać o jamę ustną nie tylko swoją, ale też najbliższych. Często zdarza mi się zamawiać te produkty w prezencie. Kiedy już ktoś pozna wspomniane produkty to nie chce z nich rezygnować. W ten sposób zaraziłam miłością do nich wielu swoich znajomych i nie tylko. 

Poszczególne serie TePe różnią się kolorem co też można łatwo zapamiętać 


Topowe produkty w rutynie zębów


Wspomniane produkty można nabyć na stronie
 Notino 

Czy znacie te produkty?   

Jakich produktów i marek używasz na co dzień?5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam fioła na punkcie zębów :P Dlatego często zmieniam szczoteczki, póki co wolę na razie te zwykłe

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych produktów nie miałam. Na co dzień używamy OralB.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam szczoteczki Oral-b elektrycznej i pasty Sensodyne. No i oczywiście nici dentystycznej oraz płynu do płukania jamy ustnej bez dodatku alkoholu.

  OdpowiedzUsuń
 5. co nie co obiło mi się o uszy, ale jeszcze nie używałam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl