poniedziałek, 24 października 2022

YABU ORANGE ENERGY DRINK

YABU ORANGE ENERGY DRINK


Jak pamiętacie jakiś czas temu pokazywałam napój energetyczny YABU. Dziś pokażę Wam inną wersję smakową tego produktu :)


OPIS: Yabu- lekko gazowany napój owocowy z na bazie soku jabłkowego (70%) i pomarańczowego (29,5%) z dodatkiem naturalnej kofeiny i ekstraktu z guarany. Bez dodatku wody, cukru i konserwantów.


Napój energetyczny Yabu to naturalna alternatywa dla sklepowych energetyków - bez dodatku wody, cukru i konserwantów! Napój Yabu Orange powstaje na bazie tłoczonego na zimno soku jabłkowego, a dodatek soku pomarańczowego nadaje słonecznego, tropikalnego charakteru. Naturalna kofeina w połączeniu z guaraną pobudza i dodaje energii do działania. Napój Yabu Orange jest delikatnie gazowany i przyjemnie orzeźwia.


Składniki:
sok jabłkowy (70%), sok pomarańczowy z zagęszczonego soku (29,5%), dwutlenek węgla, przeciwutleniacz, kwas askorbinowy, naturalna kofeina (0,03%), ekstrakt z guarany (0,02%).

MOJA OPINIA: Podoba mi się skład jest o niebo lepszy od znanych innych napojów tego typu. Niestety ze smutkiem przyznaję, że puszki regularnie podbiera mój mąż. Właściwie nie wychodzi już do pracy bez jednego YABU. Tak mu posmakował ten napój. Także jak najbardziej mogę go polecić - bo gdyby był niesmaczny czy niedobry to stałby nie uszony. Natomiast znika regularnie od nas z kuchni. 


 

5 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl