poniedziałek, 23 stycznia 2023

Czy znasz kawę Mazurro?

MazurroJest taki smak i zapach, który jest moim ulubionym. On nigdy mi się nie nudzi. Jest to zapach kawy. Czy znacie https://sklep.mazurro.com/ ? Zaraz powiem Wam o nim więcej. 

Nie wiem jak wy, ale ja każdy dzień zaczynam od swojego ulubionego napoju i sprawia mi to zawsze wielką przyjemność. Kiedyś ktoś powiedział, że można sobie odmówić wiele, ale znajdzie się jedna taka rzecz, która będzie zawsze zaspokajała nasze zmysły. Moja historia dotycząca kawy jest długa i skomplikowana. Pamiętam jak moja mama zawsze piła zwykłą kawę taką po turecku. Nigdy to do mnie nie przemawiało. Był też czas kiedy kawa w ogóle mnie nie interesowała. Owszem zawsze lubiłam czuć jej zapach natomiast nie ciekawił mnie jej smak. W ten oto sposób minęło mi całe liceum. 

Jak to mówią nigdy nie mówi nigdy. Otóż na studiach postanowiłam wreszcie spróbować smaku kawy. Wszystko to dzięki nowo poznanej lokatorce. Kamila zawsze piła kawę, zdarzało się to nawet trzy razy dziennie. Fajnej, sympatycznej osobie trudno jest odmówić i tak zaczęłam jej towarzyszyć w piciu kawy. 

Wiecie jak to jest na studiach - pieniędzy nie było za wiele, więc tak naprawdę kupowałyśmy te najtańsze kawy. Czasem zdarzało się, że ktoś przyniósł lepszą kawę, tak zwaną "firmową" - czy to  od rodziców, czy w prezencie. Pamiętam, że te lepsze kawy miały piękne opakowania, zostawiałyśmy ich opakowania i służyły nam do przechowywania innych produktów. 

Dobra kawa zawsze kojarzyła mi się z czymś przyjemnym, z ciekawą rozmową, dobrze spędzonym czasem. Delektowałam się jej każdym łykiem. Z czasem zaczęłam poznawac coraz to inne firmy. Przyznam, że kiedy teraz chodzę do sklepu na zakupy to sama nazwa kawy mi nie wystarczy. Podobnie jest w kawiarni, lubię doceniać firmy, które mnie inspirują. Od kiedy pamiętam wolę otaczać się ladanymi rzeczami. W związku z tym też zwracam uwagę na wygląd opakowania, design i sam pomysł na produkt. Bardzo doceniam i wspieram firmy, które stworzyły coś pięknego i zarazem pysznego. Lubię kiedy coś mnie inspiruje, daje kopa na cały dzień. Kibicuję tym, którzy widać, że wnoszą na rynek nowe pomysły oraz ciekawe projekty. 

Mam wrażenie, że wszystkie reklamy kawy są podobne. Moją uwagę zwróciły kawy Mazurro właśnie dzięki temu, że ich przekaz jest inny. Podoba mi się, że pokazują produkty nie tylko w nudnych kadrach, ale także w innych ciekawych oraz niecodziennych miejscach. Mamy tutaj różne rodzaje kawy do wyboru - nie tylko ziarnista, ale także mielona. Jeśli gdzieś spotkacie ich kawę to po prostu musicie jej spróbować. Warto wspierać polskie firmy. Tym czasem idę przygotować sobie kolejną kawę :)

Post powstał w ramach współpracy blogowej. 

4 komentarze:

 1. Nie miałam jeszcze okazji poznać kaw tej marki, ale chętnie bym to zmieniła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze tego sklepu. Muszę koniecznie zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam jej a chętnie to zrobię bo coraz bardziej doceniam smak dobrej kawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę spróbować tej kawy. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl