wtorek, 16 maja 2023

Naklejki na ścianę - dekoracją pokoju dzieckaJak pewnie się domyślacie nadal zastanawiam się nad pokojem chłopców. Generalnie zwykle mam tak, że wiosna bardzo mnie napędza do działania. Malowanie ścian na biało już za mną i bardzo się cieszę z tej zmiany. Natomiast cały czas w głowie mam ścianę, do której przylega łóżko. Na ten moment jest na niej fototapeta. Natomiast wisi ona od dobrych 7-8 lat i aż się prosi żeby zmienić ją na coś innego. Zresztą sami wiecie, że dzieci lubią przyklejać do ścian swoje obrazki, ulubione naklejki itd. Więc ta stara fototapeta już swoje przeszła i zwyczajnie nam się opatrzyła. Tym sposobem zaczęłam szukać w sieci czegoś nowego, co będzie ładne ale jednocześnie nie przyniesie dzieciom wstydu przed kolegami. Bo wiadomo, że ja chętnie bym wybrała coś kwiatowego, ale to nie o mój pokój chodzi :)

Muszę przyznać, że kiedy trafiłam na stronę eudajmonia.eu to autentycznie przepadłam. Wielkim ułatwieniem jest podział tapet i naklejek dla chłopca i dla dziewczynki. Ja osobiście trochę mam dość superbohaterów i postaci z bajek, które zmieniają się równie szybko jak zainteresowania naszych dzieci. Jeszcze rok czy dwa lata temu psi patrol był u nas na porządku dziennym. Teraz jest coś innego i za chwilę znowu może być inna bajka. Bardzo cenię sobie prostotę i piękne wykonanie. Bardzo mi się spodobały naklejki ze zwierzętami. Wyglądają one bardzo realistycznie, jednocześnie są zrobione ze smakiem i wyczuciem. Fajnie, że można nabyć nie tylko większe naklejki ale także mniejsze, które można umieścić nawet na niewielkim fragmencie ściany. Od razu biały zwykły pokój stanie się bardziej dziecięcy, a jednocześnie będzie mieć jakiś styl. Bardzo nam się spodobały też wzory w liście. Jak wiadomo w zielonym otoczeniu podobno człowiek czuje się najlepiej. 

Cieszy mnie fakt, że nie trzeba kupować całej tapety i wkładać dużo wysiłku w przemianę pokoju. Można stosunkowo niewielkim kosztem pracy zrobić coś naprawdę unikatowego. 

Dajcie znać co myślicie o takim pomyśle dekorowania pokoju. Czy macie już na swoich ścianach jakieś naklejki, czy wiedzieliście o takiej możliwości dekoracji?

Post powstał we współpracy blogowej. 

 

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl