piątek, 9 czerwca 2023

Gdzie zlecić budowę ogrodzeń?Podczas budowy domu zawsze jest wiele wydatków. Wydawałoby się, że dom jest najważniejszy ale nie tylko. Opowiem Wam dwie historie, które znam z doświadzcenia moich znajomych. 

Pierwsza to historia niedoszłego szwagra. Budowali się oni pod Poznaniem i często nocowali na budowie żeby przy okazji chronić swój dobytek. Natomiast sami wiecie, że życie potrafi być zaskakujące. Otóż pewnego dnia w wyniku nagłej choroby nikt nie pojechał na budowę. Nie muszę chyba wspominać, że wszystkie środki pakowali w dom, ogrodzenie zostawili sobie na później. Niestety finał był taki, że złodzieje ukradli im nowy wart kilka tysięcy piec. Bez ogrodzenia złodzieje podjechali zapakowali się i odjechali z łupami. 

Natomiast druga historia jest znajomej, która normalnie już mieszkała w nowym domu. Ogrodzenia niestety też nie było. Zamówiła sobie pewnego dnia transport ze sklepu maeblowego i panowie wypakowali wszystko przed domem. Nie muszę chyba dodawać, że któregoś dnia zaczęli się tam kręcić obok paczek jacyś podejrzani ludzie. Finał był taki, że niczego już nie zostawiają wokół domu. Teraz inwestują w ogrodzenie żeby czuć się bezpieczniej.

Dobrej jakości ogrodzenie to najlepsza inwestycja w swoje własne bezpieczeństwo.

Sklep Budowlany FORMUR to miejsce gdzie można zlecić właśnie budowę ogrodzeń. 

Podobają mi się przykładowe zdjęcia wykonanych już wcześniej realizacji. Jak szukałam firmy do budowy tarasu to też najważniejszym aspektem było dla mnie właśnie zobaczenie wcześniej wykonanych prac. Ułatwia to wybór materiałów i projektu. 

Natomiast u nas na osiedlu też przez długi czas nie było z jednej strony solidnej bramy i ogrodzenia. To było dość kuriozalne przy tak zwanym osiedlu strzeżonym. Po prostu każdy wchodził i wychodził na nasze osiedle kiedy tylko chciał. To nie było fajne bo kiedy brak ogrodzenia to nawet strach było zostawić coś na balkonie na parterze. Generalnie żeby zniwelować swój poziom stresu w końcu postawiono ogrodzenie oraz bramę na pilota. Teraz faktycznie śpie się bardziej spokojnie. 

Dla własnego spokoju sumienia uważam, że warto postawić właśnie na budowę ogrodzenia. Wtedy każdy nieproszony gość nie dostanie się do naszego domu tak łatwo :)

Post powstał we współpracy.

Dajcie znać jakie macie ogrodzenia? 
 

2 komentarze:

  1. Warto wiedzieć. Budowa ogrodzenia już za mną.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ogrodzenie bardzo niezbędne. Moi sąsiedzi nie mają, "ogrodzili" się tujami. Nie wyobrażam sobie zwłaszcza że jest pies na podwórku.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl