niedziela, 17 grudnia 2023

Kalendarz Adwentowy Pure Beauty - Versace Bright Crystal

versace bright crystal


W kalendarzu adwentowym pure beauty znalazłam 

OPIS: Nie bez powodu miliony kobiet na całym świecie zdecydowały się sięgnąć właśnie po ten flakon. Na perfumeryjnych półkach od razu przyciąga wzrok ponadczasową elegancją. Świetlistą, kryształową buteleczkę VERSACE BRIGHT CRYSTAL wieńczy piękna nakrętka w kształcie klejnotu, która idealnie podkreśla biżuteryjne dziedzictwo VERSACE. Jednak to, co najcenniejsze znajduje się oczywiście we wnętrzu flakonika. Subtelna, kwiatowa kompozycja została stworzona w 2006 roku przez hiszpańskiego mistrza perfumiarstwa, Alberto Morillasa. BRIGHT CRYSTAL to zmysłowy, przejrzysty zapach emanujący kobiecością i luksusem.

Głowaowoc granatu, nuta lodu, yuzu
Sercelotos, magnolia, piwonia
Podstawabursztyn, drzewo, piżmo
Grupy zapachówowocowe, kwiatowe


Wstęp zapachu oczarowuje świeżym i wyrazistym, cytrusowym aromatem owoców yuzu, uzupełnionych lodowymi akordami i soczystymi nutami granatu. Następnie Versace Bright Crystal rozwija się słodkimi i kwiatowymi akordami intensywnej piwonii i magnolii, które harmonizuje subtelność kwiatu lotosu. Ciepła całości dodają drzewne tony, otulone w delikatne piżmo i miodowy bursztyn.Versace Bright Crystal

MOJA OPINIA: Ja tutaj czuję cytrusy i piwonie. Może dlatego te ostatnie najbardziej bo to moje ulubione kwiaty. Podświadomie szukam tego zapachu w różnych perfumach. Obawiałam się w przypadku kwiatowej woni zbyt dużego przytłoczenia ale nic takiego nie czuję. Zapach ten sprawia, że czuję się luksusowo, pewna siebie i bez obaw co spotka mnie w ciągu dnia. Ja bardzo mocno wyczuwam zapachy i sama lubię pachnieć tak, żeby i sobie i nikomu się nie narzucać zapachem. Urocza buteleczka, której doslownie kropla wystarcza mi na cały dzień. Bardzo udany kwiatowy zapach, który sprawia mi wiele radości na co dzień. Kobiecy, lekki, kwiatowy zapach. 

Post powstał we spółpracy. Znacie ten zapach? 

 

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl