niedziela, 21 stycznia 2024

Box Serumixuj - z najdź idealne połączenie dla swojej skóry

box serumixuj


Dziś pokażę Wam ciekawy box kosmetyczny dzięki uprzejmości Pure beauty. Na co dzień często zapominamy o naszej skórze zmagając się z trudnościami dnia codziennego. Natomiast warto pamiętać, że nasza skóra potrzebuje substancji aktywnych.


Znane są 3 idealne połączenia składników aktywnych odpowiadające na różne potrzeby skórne.


Jeśli masz rozszerzone pory lub pierwsze zmarszczki warto sięgnąć po witaminę C. Ma ona działanie rozświetlające oraz wyrównujące koloryt. Dopłenieniem będzie też kosmetyk mający działanie nawilżające. Kwas hialuronowy zatrzymuje cząsteczki wosy w skórze sprawiając, że staje się ona bardziej nawilżona i napięta. Idealnie się tutaj sprawdzą kosmetyki właśnie z tymi składnikami.


Na zmarszczki oraz nierówny koloryt dobrze sprawdzi się retinol, który poprawia kondycję skóry. Ważne jest tutaj zachowanie odpowiedniej rutyny żeby skóra wyrobiła w sobie tolerancję na ten składnik aktywny. Na początek najlepiej zacząć od małego stężenia retinolu. Warto wspomnieć też o kwasie hialuronowym, ale także niacynamidzie, który będzie zapobiegał podrażnieniom i stworzy dobrany duet z retinolem.


Kolejnym problemem może być trądzik. Warto sięgać po kwasy AHA/BHA. Te składniki działają stymulująco na skórę: kwasy AHA złuszczają ją oraz wygładzają, natomiast kwasy BHA działają prewencyjnie przeciw niedoskonałościom. Dzięki nim koloryt cery się wyrównuje, a przebarwienia i niedoskonałości są zredukowane.
Co zawiera SERUMIXUJ ?

1. L'Oreal Paris mamy Serum na noc Revitalift Laser Pure Retinol z czystym retinolem.

2. L'Oreal Paris Revitalift Filler Serum do twarzy z 1,5% czystego Kwasu Hialuronowego. 3. L'Oreal Paris Serum do twarzy Revitalift Clinical z 12% Czystej witaminy C.

4. Garnier Vitamin C Super serum na przebarwienia.

5. Mixa Hyalurogel Serum nawilżające z kwasem hialuronowym

6. Garnier Pure Active Serum przeciw niedoskonałościom. 


#garnier


ᴡᴇź ᴜᴅᴢɪᴀᴌ ᴡ ᴀᴋᴄᴊɪ sᴇʀᴜᴍɪxᴜᴊ: ᴋᴜᴘ ᴅᴡᴀ sᴇʀᴀ, ᴀ ᴛʀᴢᴇᴄɪᴇ (ɴᴀᴊᴛᴀńsᴢᴇ) ᴏᴛʀᴢʏᴍᴀsᴢ ᴡ ᴘʀᴇᴢᴇɴᴄɪᴇ!ᴀᴋᴄᴊᴀ ᴛʀᴡᴀ ᴡ ᴅʀᴏɢᴇʀɪᴀᴄʜ ʀᴏssᴍᴀɴɴ ᴅᴏ 31 sᴛʏᴄᴢɴɪᴀ!
 

4 komentarze:

  1. Znam serum z Mixa :) Kusi mnie serum z witaminą C na przebarwienia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę chyba sięgnąć po witaminę C.

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej zainteresowała mnie Mixa bo ona jedyna z tego grona nie testuje na zwierzętach

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl