poniedziałek, 16 października 2017

Tupcio i chrupcio oraz StacyjkowoDziś chciałam Wam pokazać dwie fajne książeczki, które zamówiłam na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI

Seria książek „Stacyjkowo. Ruszać czas!” powstała na motywach bajki o tym samym tytule, emitowanej na antenie kanału MiniMini+. Każda książka to opowiadanie ilustrowane wyjątkowymi obrazkami, które przenosi czytelników do świata Wilsona, Bruna i Koko. Zabawni bohaterowie-lokomotywy wyróżniają się wyjątkowymi cechami, a wspólnie przeżywane przygody uczą przyjaciół odpowiedzialności i współpracy.

Przygody Tupcia Chrupcia z zadaniami, labiryntami, malowankami oraz z naklejkami.

Stacyjkowo mój synek już zna od dawna, każda bajka jest niezmiernie ciekawa i uczy go czegoś nowego oraz nowych słów z zakresu kolei i nie tylko. Mój synek jest fanem pociągów książeczka jest ładnie wydana, soczyste kolory, duże obrazki i ciekawe historyjki z morałem.

Kolejna to Tupcio i Chrupcio, tej nie znaliśmy. Wewnątrz książeczki znajdują się naklejki. Nasza książeczka ma temat przewodni zakupy czyli uczy dziecko robienia listy zakupów, rozróżniać owoce od warzyw. Jest tez sporo miejsca do rysowania np. sałaty dla ślimaków. Bardzo fajna książeczka z zadaniami do wykonania. Na każdej stronie znajduje się także odcisk łapki Pana Jarzynki.

Polecam serdecznie.13 komentarzy:

 1. Bardzo fajna książeczka. Nauka przez zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooo jakie fajne ;) ale jeszcze nie dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tupcio Chrupcio to bardzo fajna (i chyba polska?) seria :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze że są naklejki hihi :D Fajnie że teraz można kupić kolorowanki itp z motywami ulubionych bajek - to zachęca do nauki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne, koniecznie muszę kupić dla kuzyna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sama lubię oglądać książki dla dzieci :D te są mega ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bajki oglądaliśmy, książeczki mamy, ale jakoś nie są to ulubione pozycje młodego :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl