czwartek, 15 lutego 2018

Kapitan Nauka - Transport, Zwierzęta dzikie, Emocje


Hej Kochani dziś chciałam Wam pokazać kolejne edukacyjne fajne pomysły od Kapitan Nauka. Jest to seria odkrywam świat, w skład której wchodzą karty z kolorowymi ilustracjami i podpisami, które rozbudzają ciekawość świata, wspierają rozwój mowy i poszerzają zasób słownictwa. Idealne do kreatywniej nauki i zabawy w czytanie.MOJA OPINIA: Karty są pięknie wydane, bardzo fajne także w podróż - zabieramy pudełeczko z kartami i czas płynie szybciej i efektywniej. Wykonanie jest jak najwyższej jakości, karty są sztywne, odporne na rzucanie czy nawet plamy od jedzenia :) Można śmiało dać je dziecku, żeby mogło poznawać nowe pojazdy czy dzikie zwierzęta czy też emocje. Jest to prosty aczkolwiek skuteczny sposób na pokazanie czegoś nowego dziecku. 

Karty są lekkie i można dzięki nim fajnie spędzić wspólny czas. Z jednej strony jest zwykle obrazek oraz podpis, z drugiej mamy podpis w większym rozmiarze. Bardzo spodobał mi się też poradnik dołączony do każdego zestawu, są tam cenne wskazówki na co zwracać uwagę w codziennym życiu i nauce dziecka. Zestawy te przekazują wiedzę ogólną oraz wzbudzają w dziecku ciekawość świata. Serdecznie polecam. 


10 komentarzy:

 1. To świetna forma spędzania czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny sposób nauki dla małych dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mogę sie pochwalić, że nauka od początku owocuje. Moja córka ma siedem lat i sama czyta książki. Ma swoje ulubione serie i o tym piszę na swoim blogu http://www.wmojejtorebce.pl/dzieci/co-czyta-siedmiolatka/

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś dla mnie :) Moja Jagoda bardzo lubi oglądać takie obrazki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa propozycja dla najmłodszych. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł na naukę poprzez zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mieliśmy takie, fajne są, choć wtedy opakowania były inne :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl