piątek, 16 marca 2018

Kapitan Nauka. Świat malucha. Zwierzęta

Kochani dziś chciałam Wam pokazać świetną grę dla dzieci 2-3 letnich Zwierzęta.

OPIS: Świat malucha. Zwierzęta to niezwykły zestaw inspirujących zabaw wspierających rozwój mowy i umożliwiających zdobycie wiedzy o świecie przeznaczony dla dzieci w wieku 2-3 lata.

W skład pakietu wchodzą: kolorowa, poręczna książeczka z różnorodnymi zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość, zestaw ilustrowanych zagadek ćwiczących myślenie logiczne i koncentrację oraz 15 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami przygotowujących do nauki czytania globalnego, które można wykorzystać do wielu zabaw.

Przygotowane przez specjalistów materiały rozwijają wiedzę malucha, wspierają rozwój umysłowy i społeczny, rozbudzają ciekawość świata i dostarczają wiele radości!

Kolorowe ilustracje z sympatycznymi bohaterami zabiorą dziecko w barwny świat zwierząt z różnych środowisk: domowych pupili, a także mieszkańców lasu, farmy czy zoo.

MOJA OPINIA: Gra składa się z kilku części - mamy tutaj karty ze zwierzętami, które już znamy  z serii odkrywam świat Zwierzęta Wiejskie. Na kartach są zwierzęta wraz z podpisem. Dodatkowo jest książeczka z różnymi zadaniami typu wskaż, które ze zwierząt daje mleko lub które może użądlić. Ostatnia część to książeczka  z zagadkami obrazkowymi. Zawiera ona zadania typu - wskaż co je królik, pokaż dwie takie zebry, który jamnik jest najdłuższy, które zwierzę nie pasuje do pozostałych. Zadania są łatwiejsze i trudniejsze umieszczono je w takiej spiętej klipsem książeczce. Bardzo praktyczne rozwiązanie - łatwo można manewrować karteczkami, są one wy konane porządnie ze sztywnego kartonowego papieru. Na pewno nic się nie pogniecie. 

Świetna pozycja dla małych dzieci, ciekawych świata. Obrazki są ładne i prezentują w sposób zrozumiały zwierzęta. Nie są to jakieś dziwne postacie, kiedy trudno zgadnąć co jest czym. Serdecznie polecam bo mamy tutaj kilka możliwości nauki przez zabawę.    10 komentarzy:

 1. super zabawa, ja dziś podarowałam podobną grę / układankę ale z zawodami mojemu chrześniakowi

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Maluszka to na prawdę ciekawa a za razem kreatywna zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książeczki z zadaniami to fajna opcja na podróż żeby dziecko się nie nudziło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna jest ta seria, znam praktycznie całą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł na zabawę dla malucha :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W maju Będziemy mieli urodziny Zresztą drugie chrześniaka mojego Darka :) takie coś kupimy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To ważne że obrazki są wyraźne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl