piątek, 30 sierpnia 2019

Nowości wydawnicze - LOL Surprise zawsze bądź sobą, PSI PATROL karty edukacyjne , PJMASKS
Dziś kolejne nowości gazetek dla dzieci. Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI

Książka dla miłośniczek popularnej serii „L.O.L Suprise!”

Znajdziemy w niej ciekawe propozycje zabaw, zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki oraz miejsce na własne projekty i rysunki. Do tego zwariowany quiz i wiele niespodzianek.

W tym numerze są oczywiście ulubione naklejki w bardzo dużym formacie, jest też quiz do wypełnienia pamietam, że uwielbiałam tego rodzaju zadania. Mamy także grę - pierwsza osoba która dotrze do linii mety wygrywa. Są także zagadki oraz labirynty.


Kolejna książeczka to kultowa PJMASKS - Ocelić dzień

Kolorowa książeczka o trójce maluchów, które w dzień zachowują się zupełnie normalnie, jak ich rówieśnicy, ale nocą aktywują swoje bransoletki połączone z piżamami, i przeobrażają się w Pidżamersów. Mali czytelnicy razem z bohaterami mogą rozwiązywać zagadki, walczyć ze złem i przeżywać niesamowite przygody.

Tym razem Kotboy jest odpowiedzialny za uratowanie świata tylko, że on boi się wody, a musi działać w deszczu. Czy sobie poradzi ?Ostatnia książeczka to Psi Patrol - Gotowi do nauki część 1. 

Genialna książeczka -  mamy tutaj  fajne zadania - musimy pisać szlaczki według wzoru, mamy teże do napisania kilka liter o różnej wielkości. Znajdziemy także labirynt oraz zadania polegające na odnalezieniu takich samych przedmiotów. Na jednej ze stron należy także znaleźć różnice w obrazkach. Dołączono także karty edukacyjne z pytaniami. To jest sztos, naprawdę wiele nauki tutaj znajdziemy jestem pod wielkim wrażeniem tego wydania.  

   

3 komentarze:

  1. Psi patrol nadal powstaje niekwestionowanym ulubieńcem mojego siostrzeńca. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Psi Patrol śledzę i w miarę na bieżąco kupuję :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl