czwartek, 19 listopada 2020

Lego Icomic. Buduj z wyobraźnią. Boże narodzenie


Dziś nowy pomysł na prezent dla dziecka. 


OPIS: Ten niesamowity zestaw prezentowy zawierający dwie książki i ponad 60 klocków LEGO® pozwoli rozbudzić twórczy zapał twojego dziecka i zapewni mu kreatywną zabawę. Budując wyjątkowe modele Lego® z małym konstruktorem, zachęcisz go do samodzielnego myślenia i znajdowania własnych rozwiązań. Pełne humoru historie, ciekawe zadania i łamigłówki zainspirują twoją pociechę do dalszej zabawy oraz skłonią do tworzenia własnych konstrukcji. Świetny pomysł na wspólną rozrywkę dla całej rodziny!


Dlaczego kreatywność jest ważna?
1. Budując pojazdy z małym konstruktorem, zachęcasz go do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów.
2. Żartobliwe zadania i pomysły na dalsze zabawy zainspirują twoją pociechę do przebudowywania i przeprojektowywania pojazdów, pomagając wyjść poza oczywiste schematy myślenia i działania.

Dołączony do zestawu notatnik z zadaniami jeszcze bardziej pobudzi wyobraźnię malucha. Radość z powstających dzieł umocni pewność siebie dziecka i rozwinie jego umiejętności komunikacyjne. I to wszystko w trakcie zabawy!

Co niezwykłego dzisiaj zbudujecie?

STRONY: 48 + 32

OKŁADKA: Twarda

FORMAT: 188×249mm


MOJA OPINIA: Musiałam dodać to jak najszybciej bo dzieci już się za to zabrały i obawiam się, żeby nic nam się nie pomieszało. Zbliża się Boże Narodzenie więc to idealny pomysł na teraz. Bardzo kreatywny zestaw, który pozwala zrobić wiele figurek Lego. 

Książka jest podzielona na 7 części w każdej z nich pojawia się inny stworek. Pierwszy etap polega na stworzeniu bohatera, w drugiej części przebudowujemy stworka i używa się nowej konstrukcji żeby rozwiązać konkretne zadanie. Trzeci etap polega na kolejnym przebudowaniu bohatera z wykorzystaniem pozostałych klocków. Kolejna książeczka zawiera krótki opis oraz obrazki do kolorowania. Bardzo ciekawy zestaw pełen pomysłów i zajmujący rączki. 

Warto zwrócić uwagę na ten zestaw LEGO zwłaszcza w tym okresie przedświątecznym, Genialna sprawa dla każdego dziecka nie tylko chłopca. 

Więcej możecie poczytać na stronie AMEET
   

 

12 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl