poniedziałek, 16 listopada 2020

Sklepy internetowe w nowoczesnym wydaniuW obecnych czasach nie każdy sklep stacjonarny ma szansę przetrwać. Warto postawić na sklep internetowy, który może być dopełnieniem sklepu stacjonarnego. Znam osoby, które zaczynały swój biznes właśnie od sklepów internetowych. Wydawało mi się wtedy, że to nie ma szans przetrwać bo jest spora konkurencja i przecież nie każdy przetrwa. Jednak z moich obserwacji to właśnie sklep internetowy ma teraz najwięcej szans. 

Miałam takiego znajomego, który zaczynał w prozaiczny sposób zamawiał unikalną odzież z ameryki i wystawiał ją w swoim sklepie. To akurat była prawdziwa nisza, miałam wrażenie, że to w ogóle nie ma sensu. Tymczasem zdziwilibyście się co ludzie kupują.  Ludzie zamawiali produkty nawet za kilka tysięcy złotych, interes kręcił się jak złoto. Mimo, że siedzibą było zwykłe małe mieszkanie w bloku zaopatrzone w parę szaf do przechowywania. Co najważniejsze był to właśnie sklep internetowy. Generalnie w takich czasach jak obecnie to najlepszy pomysł. 

Nie trzeba mieć tutaj najlepszych umiejętności w sumie nie trzeba mieć żadnych. Wystarczy zlecić założenie sklepu firmie, która zrobi wszystko za nas.Zatem nie mamy tu żadnej wymówki. Warto zacząć działać już dziś. Nie ma co zwlekać, bo każdy dzień gra na naszą niekorzyść. Zlecając założenie sklepu internetowego firmie, która się na tym zna dajemy sobie spokój psychiczny i ograniczamy niepotrzebne nerwy.     

Jak sami wiecie wchodząc na stronę sklepu internetowego zwracamy uwagę na estetykę i grafikę. Często działamy na zasadzie pierwszego wrażenia. Jeśli dana strona nam się podoba to chętnie na niej zostajemy i robimy zakupy, wertujemy co tam ciekawego można kupić. Z tego względu również warto postawić na specjalistyczną firmę, która zrobi za nas taki właśnie sklep internetowy. 

Istotne są przecież też inne szczegóły techniczne takie jak wyświetlanie strony na różnych rozdzielczościach ekranu na telefonach, komputerach itd. Wszystko krok po kroku można konsultować z firmą więc klient ma pełny wgląd w widok strony. 

Taka sprzedaż w sklepie internetowym jak sami wiecie jest możliwa 24 godziny każdego dnia. Warto więc nie czekać i spróbować. 

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie 


 

13 komentarzy:

 1. Dobrze zrobiony i wypozycjonowany sklep to o wiele większe zyski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy post dla zainteresowanych tematem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie w tych czasach sklep internetowy to dobry interes :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie lubię kupować on-line i bardzo rzadko to robie
  wlaściwie zamawiam raz do roku przy okazji świąt ale w tym roku na pewno zakupy będą dużo mniejsze

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy wpis dla osób zainteresowanych otworzeniem takiego sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 6. sklepy internetowe teraz na wagę złota ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście w dzisiejszych czasach o wiele częściej korzystam z zakupów internetowych, więc dobrze wyeksponowany sklep internetowy... to klucz do sukcesu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio coraz częściej robię zakupy w sklepach internetowych :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie rzeczy to tylko zlecić firmie. Sklep internetowy też nieco kosztuje, ale ma szanse na przetrwanie w tych czasach

  OdpowiedzUsuń
 10. Sklepy internetowe w czasie pandemii uratowały niejeden interes.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć,

  Zakładając swój sklep internetowy właściciel musi pamiętać o jednym - jest to praca na cały etat.
  Samo założenie sklepu to jedno, a rozkręcenie go później to drugie. Bez aktywności w social mediach, na forach, bez budowania wizerunku i marki zrobienie sklepu to tylko niepotrzebna inwestycja.

  Niestety wiele osób o tym nie pamięta i z przykrością patrzę na fajne sklepy, które zamykają działalność bo nie sprzedają. Nie sprzedają, bo nikt nie wie o ich istnieniu.

  Otwierajcie sklepy z głową! I planem działania ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak ktoś chce zająć się sprzedażą w Internecie, to rzeczywiście takie profesjonalne wsparcie jest niezbędne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl