piątek, 27 listopada 2020

Narimax Fast - suplement
Chciałam Wam dziś pokazać Narimax Fast https://mynarum.com/ jest to suplement diety, który służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej prawidłowej flory jelitowej u dzieci i dorosłych.

OPIS: 

W jednej kapsułce znajduje się nie mniej niż 1,5 x 108 CFU* żywych bakterii.

*CFU – Colony Forming Unit – Jednostka do tworzenia kolonii bakteryjnych.

Czas przyjmowania:
dla optymalnego efektu zaleca się przyjmować przez 5-6 tygodni.

Sposób użycia:
Kapsułki "Narimax Fast" należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkami z ½ szklanki napoju o temperaturze pokojowej (najlepiej z mlekiem, poza przypadkami nietolerancji produktów mlecznych). Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem.


Produkt jest wskazany:
- jako wsparcie podczas i po antybiotykoterapii,
- przy potrzebie uzupełnienia flory bakteryjnej jelit o bakterie Lactobacillus Acidophilus,
przy długotrwałym stresie.

Składniki:

Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine,
metabiotyk Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine,
składniki otoczki; substancja żelująca- guma gellan, substancja glazurująca- hydroksypropylometyloceluloza.

Nie od dziś wiecie, że chętnie używam suplementów diety. Jakiś czas temu moją uwagę zwrócił suplement Narine. Probiotyki to dobre bakterie, które pomagają nam w dobrym samopoczuciu ale i ogólnie utrzymują nasze jelita w zdrowiu. Niestety często bywa, że musimy pomóc naszemu organizmowi - przyjmując antybiotyki czy używki czy też zwyczajnie podczas stresu w naszym organiźmie gromadzi się mikroflora, która nam nie sprzyja. Szczep Narine czyli konkretny szczep bakterii kwasu mlekowego ma za zadanie pomóc naszym jelitom. Był on stosowany m.in. wśród ofiar Czarnobylu gdzie podobno pomagał w rekonwalescencji. Cechą tego szczepu jest wysoka odporność na działanie kwasu żołądkowego i żółci co pozwala preparatowi zadziałać w pełni i nie zostać strawionym już wcześniej. Kolejną cechą jest hamowanie aktywności helicobacter pylori. Zapewnia też lepsze przyswajanie mikroelementów. Neutralizuje toksyczne produkty przemiany materii.

Jestem w trakcie suplementacji także chciałam Wam dać znać. Postanowiłam zaprezentować wam ten suplement bo wiele osób może zwyczajnie o nim nie wiedzieć. Uważam, że warto zapoznać się z nim bliżej. Pamiętajcie jednak, że w razie wątpliwości warto zapytać lekarza czy możecie brać taki suplement. 

Narimax występuje w postaci kapsułek ale są też dostępne inne formy takie jak tabletki czy saszetki

Znacie ?

 

6 komentarzy:

 1. aktualnie zaczynam suplementacje wna wypadanie włosów ipije dużo soków takich świeżych :) Może kiedyś

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie stosowałam nigdy tego suplementu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam inny suplement z marki Narine, to chyba jest ta sama ? Faktycznie są dobre, tylko jest jedno ale. Trzeba by nie jeść tego śmieciowego jedzenia wcale. A u mnie z dietą bywa różnie, raz lepiej, raz gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja działam tak: kupuje suplementy diety i zapominam je brać. Hah

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam, ale warto wiedzieć, że istnieje. 😊

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl