sobota, 19 lutego 2022

Nowości gazetkowe dla dzieciDziś nowości gazetkowe dla dzieci :)

Wizyta u lekarza Psi Patrol. Bardzo Ważne Sprawy

Seria Bardzo Ważne Sprawy porusza codzienne, ciekawe tematy.

Dlaczego warto jeść warzywa?

Czy chodzenie do dentysty jest potrzebne?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci znajdą zapoznając się z historiami swoich ulubionych bohaterów. Kolorowe strony zachęcają nie tylko do czytania, ale i do wnikliwego oglądania. Dzięki temu dziecko chętnie angażuje się w lekturę, przyswajając wartościowe treści.

Bawię się na dworze! Świnka Peppa. Bardzo Ważne Sprawy

Dlaczego warto jeść warzywa?

Czy chodzenie do dentysty jest potrzebne?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci znajdą zapoznając się z historiami swoich ulubionych bohaterów. Kolorowe strony zachęcają nie tylko do czytania, ale i do wnikliwego oglądania. Dzięki temu dziecko chętnie angażuje się w lekturę, przyswajając wartościowe treści.
Opowiadania z naklejkami. Prawdziwa magia! Świnka Peppa

Wyjątkowa seria książek z opowiadaniami i kolorowymi ilustracjami. Poza niesamowitymi historiami w środku znajduje się również mnóstwo naklejek z ulubionymi postaciami, które wzbogacą czytane opowieści. Poznaj wspaniałe przygody popularnych bohaterów.
Peppa kocha magiczne przygody, a te przytrafiają się jej bardzo czesto. Wystarczy odrobina wyobraźni i rzeczywistość nabiera zupełnie innych kolorów. Odkryj z Peppą magiczny świat. 

Opowiadania z naklejkami. Odlotowa Sowella. PJ Masks

Sowella musi uratować swój ulubiony komiks i dowiedzieć się, kto porwał starożytny egipski rydwan. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół. Sprawdź jak zakończą się przygody.

Opowiadania z naklejkami. Mieszkańcy zatoki w opałach. Psi Patrol

Zazwyczaj w Zatoce Przygód panuje spokój. Jednak zdarza się, że psuje się Robopies lub burmistrz Humdinger realizuje swoje niecne plany. Psi Patrol musi wkroczyć do akcji.
Zadanie Przyklejanie. Co lubię robić? Świnka Peppa
Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W środku zagadki, labirynty i kolorowanki oraz mnóstwo kolorowych naklejek.

Peppa Pig. Odszukaj różnice. W ogródku z Peppą
16-stronicowa kolorowa książka dla miłośników odnajdywania różnic. To z pozoru proste zadanie zajmie dziecko na długo, wspomoże ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczości. W środku naklejki!PJ Masks. Królowa piratów. Odszukaj różnice
16-stronicowa kolorowa książka dla miłośników odnajdywania różnic. To z pozoru proste zadanie zajmie dziecko na długo, wspomoże ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczości. W środku naklejki!Psi Patrol. Dzień sportu
Opowiadanie o przygodach piesków z Psiego Patrolu i dziesięcioletniego Rydera. W Zatoce Przygód zawsze dużo się dzieje, a każdy dzień przynosi nowe niespodzianki. Odważne pieski Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye i Everest ruszają do akcji!

Peppa Pig. Książeczki z półeczki. W krecim kopcu
Do grupy Peppy w przedszkolu dołączyła nowa koleżanka. Ma na imię Molly i jest kretem. Gdzie mieszka i co lubi robić?

Psi Patrol Zabawa w Kolory
Kolorowa książeczka dla miłośników sympatycznych piesków. Ulubieni bohaterowie wprowadzają maluchy w świat kolorów i zabaw z nimi związanych. W środku znajdziemy kolorowanki i naklejki, które zachęcą do rozwijania twórczego myślenia oraz umiejętności manualnych i koordynacyjnych.

Zadanie Przyklejanie. Drużyna gotowa do akcji! Psi Patrol
Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami.

Z tej Serii są też pidżamersi oraz Moje jednorożce 

4 komentarze:

 1. Moja Kalinka uwielbia naklejki. Fajne propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ile ja słyszałam o Psim Patrolu, jednak z drugiej strony super, że powstała bajka która jest bardzo ciekawa, ładna no i z przesłaniem dla młodszych. Gdybym miała wybrać, to powiedziałabym, że Świnka Peppa jest mi bliższa, ale to tylko dlatego, że ją znam i kiedyś oglądałam :D Niestety nie mam komu kupić takiej książeczki, ale bardzo przydatny post!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sporo ciekawych książeczek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl