wtorek, 15 lutego 2022

VOBRO - LOVE & CHERRY

VOBRO - LOVE & CHERRYLove & Cherry to zmysłowe praliny zamknięte w kształcie serca, które kryją słodką obietnicę rozkoszy dla podniebienia. Fuzja owocowego smaku, zanurzonego w wykwintnym alkoholu to idealny podarunek, który wyrazi miłość i przywiązanie lepiej niż słowa. Szczególne okazje wymagają wyszukanej oprawy - miłosny kształt czekoladek sprawi przyjemność ukochanej osobie w wyjątkowym dniu. Wykwintne połączenie wiśni zatopionej w rozpływającym się alkoholowym nadzieniu z najlepszą deserową czekoladą zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Te wyszukane bombonierki są dostępne w kilku ekskluzywnych wariantach opakowań, które w naturalny sposóbwpisują się w okazje związane z celebrowaniem miłości.

W ramach współpracy chciałam Was poinformować, że na rynku pojawiły się nowości z VOBRO. Jak widzicie to czekoladki w formie serca z przepysznym alkoholowym nadzieniem. Uwielbiam wiśnie w alkoholu połaczone z czekoladą. To fajny pomysł na prezent walentynkowy ale nie tylko, na dzień kobiet, na dzień babci i dziadka myślę, że to fajna propozycja. 

Mamy tutaj dwa rodzaje opakowania - jedne to 300 gramów mieszczą się tutaj dwie tacki pralinek. Drugie natomiast to opakowanie zbiorcze zawierające malutkie bombonierki - w jednej są 3 sztuki czekoladek. Fenomenalna propozycja na mały podarunek. 

Znacie już ten smak? 

7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl