czwartek, 16 czerwca 2022

Organic Pharma - kwas hialuronowy i multiwitamina


Od jakiegoś czasu postawiłam na suplementację wybierając https://organicpharma.pl/

OPIS: 


Kwas Hialuronowy 100 mg na Stawy, na Skórę – 60 Kapsułek

PK Organicpharma Kwas Hialuronowy zawiera w każdej kapsułce 100 mg kwasu hialuronowego w postaci hialuronianu sodu. To stabilna forma kwasu hialuronowego, o wysokiej czystości, z biologicznym potencjałem uaktywniającym się po spożyciu.

Składniki dodatkowe wykorzystane zostają jako frakcja prebiotyczna przez naturalny mikrobiom jelitowy (maltodekstryna, celuloza) oraz wzbogacają organizm w magnez, kwasy tłuszczowe i aminokwasy do produkcji białek (żelatyna).

Wypełnienie kapsułki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, hialuronian sodu 100 mg, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
O kwasie hialuronowym mogłabym opowiadać długo. Zaczęło się od mojej koleżanki, ktora regularnie się bada i stosuje dietę. Wygląda ogólnie bardzo zdrowo i mimo swojego wieku jej skóra jest w świetnym stanie. Większość z nas chce mieć piękną skórę, zadbaną i zdrową. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organiźmie. Odpowiada on za prawidłowy proces nawilżenia skóry, ale nie tylko. Po 30 roku życia niestety ta produkcja zaczyna spadać. Kwas hialuronowy wiąże wodę. Zauważyłam to już jakiś czas temu kiedy stosowałam żel z kwasem hialuronowym. Jeśli zostawiłam go samego na skórze to wtedy on próbował związać wodę zewsząd wysuszając moją skórę. Natomiast kiedy miał tą wodę czy inne składniki wokoło wszystko było ok. Tak samo zaczęłam sobie tłumaczyć suplementację kwasem hialuronowym. Zaczęłam go brać ale jednocześnie też piłam i nadal dużo piję. Chcę dostarczyć jak największą ilość wody, żeby preparat miał szansę dobrze zadziałać. 

Co mogę powiedzieć to fakt, że dzięki temu czuję się lepiej. Nie wiem czy to jest efekt placebo czy faktyczne działanie ale dbając o siebie codziennie i przyjując suplementację coraz rzadziej spotyka mnie tak zwane strzelanie w stawach czy skurcze w nogach. Kapsułki w moijej ocenie są łatwe do przełknięcia i nie czuję po nich żadnego syskomfortu - jak odbijanie się czy zgaga. Skóra też w mojej opinii lepiej się prezentuje. Oczywiście to moja opinie i moje obserwacje.  OPIS: Multivitamina – Kompleks 12 Witamin A+D+E+K Witamina C i 7 Witamin z Grupy B

PK Orgnicpharma Multivitamina zawiera starannie dobrane, wzajemnie uzupełniające swoje działanie witaminy i minerały. To suplement o wysoce efektywnym działaniu, który kompleksowo i na poziomie minimum 100% RSW (Referencyjnej Wartości Spożycia) zabezpiecza zapotrzebowanie na składniki niezbędne do niezakłóconego działania licznych szlaków metabolicznych zachodzących w każdej z bilionów komórek ludzkiego ciała.

W składzie suplementu diety PK Organicpharma Multivitamina znajduje się aż 12 witamin (4 rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E, K i 8 rozpuszczalnych w wodzie – C oraz 7 witamin z grupy B), a także 8 minerałów.

Dzięki przemyślanej recepturze tego produktu poszczególne jego składniki wzajemnie wspomagają swoje wchłanianie. Po przedostaniu się do komórek i organelli wykazują synergistyczną aktywność w przypisanych im fizjologicznie obszarach metabolizmu. Przekłada się na pobudzenie witalności całego ustroju i utrzymanie jej na wysokim poziomie, gdyż:witamina D działa dobrze w towarzystwie witaminy K i odwrotnie;
mangan najlepiej wchłania się i działa w obecności witaminy B6 i A;
synergistyczne duety tworzą witamina C i żelazo lub miedź czy chrom, jod, selen i cynk, molibden i witaminy z grupy B;
witaminowe trio A, C, E działa silnie antyoksydacyjnie;
selen tworzy zgrany tandem z cynkiem, a cynk i żelazo współpracują z manganem.

MOJA OPINIA: Multiwitaminę też zaczęłam brać jakoś w tym czasie co kwas hialuronowy. Tutaj zależało mi na ogólnym wsparciu organizmu od wewnątrz. Na co dzień większość czasu spędzam w domu lub w pracy - staram się kupować świeże warzywa i owoce ale nie zawsze to się udaje. Dla spokoju sumienia zaczęłam brać właśnie multiwitaminę. Zresztą nie wiem jak Wy, ale ja po zimie byłam bardzo zmęczona. Wiosna bardzo mnie zaskoczyła bo nagle dzień jest długi i wraca się z pracy kiedy jest jasno. 

Rzadko pokazuję suplementy na blogu bo zwykle trzymam się jednej marki i przez długi czas stosuję stale to samo. Tym razem Multiwitamina pozwala mi zregenerować organizm po zimie. Dzięki nim mam wrażenie, że lepiej się wysypiam i nie jestem już tak zmęczona. Jakiś czas temu miałam badania krwi i faktycznie sporo możnaby poprawić w mojej diecie. Zatem nie ma na co czekac i działam. Póki co czuję się coraz lepiej i mam więcej energii do działania. Nie zamulam tak jak kiedyś co bardzo mnie cieszy bo dzięki temu psychicznie czuję się też lepiej. Oczywiście żeby nie było - postawiłam też na sezonowe warzywa i owoce - lubię świeże produkty z lokalnych ryneczków. 

Co jeszcze muszę dodać to bardzo przypadły mi do gustu opakowania - słoiczki z brązowego szkła na pewno jeszcze do czegoś wykorzystam. Przy regularnym stosowaniu suplementacji zauważyłam już efekty i czekam na następne. Najważniejsze to się nie zasiedzieć tylko robić coś ze swoim zdrowiem :)

Znacie te firme? Post powstał we współpracy.
 

5 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl