wtorek, 21 czerwca 2022

Prezent na dzień ojca czyli Fathers' Day

 

Prezent na dzień ojca czyli Fathers' Day


Kiedy przychodzi czerwiec zaczynamy się zastanawiać co kupić dla taty. Prezenty na Dzień Ojca bywają różne - począwszy od skarpetek, skończywszy na niewielkich chińskich gadżetach, które zwykle potem lądują w szufladzie. Ja stawiam w tym roku na praktyczne prezenty, które będą używane dzień w dzień. 


Prezent na dzień ojca czyli Fathers' DayPerfumy to świetna propozycja bo to prezent bardzo elegancki oraz można by powiedzieć nawet z wyższej półki. Dajemy wtedy znać tej osobie, że cenimy sobie jego dobry gust oraz styl bycia. Jest mnóstwo przepięknych męskich zapachów - sam prezent wtedy nie jest bardzo duży gabarytowo więc łatwo też nam będzie go zapakować i wręczyć. Większość firm stawia na ładny design perfum oraz odpowiedni opis, który odnosi się do męskich cech charakteru.

Zestawy kosmetyków dla mężczyzn to jednak to co do mnie przemawiaj najbardziej. Ile razy słyszałam, że ja mam tyle kosmetyków, a mąż dosłownie nie ma nic. Standardowo kończy się to podbieraniem, najczęściej jest to po kryjomu. Natomiast kiedy kupimy mężczyźnie jakiś fajny zestaw kosmetyków nagle ten problem znika. Pamiętam jak mój ojciec cieszył się z kosmetyków bo bardzo lubił ich używać. Większość serii ma teraz ładne męskie zapachy. Kiedyś za tamtych lat tata miał do wyboru jedynie kilka zwykłych dezodorantów. Teraz można postawić na zestaw kosmetyków do włosów, do codziennej pielęgnacji skóry i ciała czy nawet zarostu. Powiem szczerze, że świetne są teraz te rozwiązania dla posiadaczy brody.  Widziałam nawet zestawy z dołączonymi skarpetkami czy saszetkami, które rewelacyjnie sprawdzą się w podróży. 

Bardzo podobają mi się też kuferki ze specjalnymi kremami do twarzy dla mężczyzn z wrażliwą skórą. Tak się składa, że mój mąż taką posiada i jest to bardzo trudna sprawa do ogarnięcia. Aptecznych kremów on stosować nie chce bo wyglądają dla niego podejrzanie, natomiast krem w męskiej gamie kolorystycznej oraz z napisem "dla mężczyzn" to już zupełnie inna bajka. Jak przeglądam te wszystkie zestawy to nie mogę się napatrzeć jak duży teraz mamy wybór na rynku. 

Praktyczne prezenty to coś co lubię najbardziej i właśnie na takie stawiam w tym roku. Ułatwią one życie nam wszystkim w codziennym życiu, a przy okazji będą dobrze dopasowane do konkretnych potrzeb.

Wspomniane produkty można nabyć na stronie NOTINO   

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl